جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

رقابت قم با 5 رقیب مدعی برای قهرمانی در کبدی ساحلی کشور - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

رقابت قم با 5 رقیب مدعی برای قهرمانی در کبدی ساحلی کشور


کبدی‌کاران قم در تلاش برای کسب مقام نخست و عنوان قهرمانی رقابت‌های لیگ برتر کبدی ساحلی مردان باشگاه‌های کشور از امروز رقابت با حریفان را آغاز می‌کنند.

از امروز در گرگان صورت می‌گیرد

 

موفقیت‌های مردان کبدی‌کار قم در فصل جاری رقابت‌های لیگ برتر کبدی ساحلی باشگاه‌های کشور در دور برگشت مرحله دوم نیز ادامه یافت و نماینده قم با کسب نتایج خوب توانست از این مرحله به جمع تیم‌های مرحله پایانی راه یابد.

پس از برگزاری دیدارهای دور برگشت مرحله دوم اکنون نوبت به انجام بازی‌های مرحله پایانی رسیده تا تکلیف تیم قهرمان و رده‌بندی نهایی مسابقات این فصل لیگ برتر کبدی ساحلی مردان باشگاه‌های کشور مشخص شود، در حالی که گرگان میزبانی این مرحله را پذیرفته است.

6 تیم برتر مرحله نهایی لیگ برتر کبدی ساحلی قهرمانی باشگاه‌های کشور در حالی مشخص شدند که با برنامه‌ریزی فدراسیون کبدی قرار است مسابقات نهایی برای تعیین قهرمان به میزبانی هیئت کبدی استان گلستان به مدت چهار روز به انجام برسد.

دور برگشت مرحله دوم از مسابقات هفتمین دوره لیگ برتر کبدی ساحلی قهرمانی باشگاه‌های کشور در حالی به انجام رسید که با توجه به نزدیک شدن به زمان برگزاری رقابت‌های انتخابی المپیک و همچنین مسابقات جهانی و آسیایی 2016 جنبه انتخابی تیم ملی را نیز داشت و با مشخص شدن تیم‌های صعود کننده به مرحله نهایی لیگ 94 به پایان رسید.

براساس برنامه‌ریزی فدراسیون کبدی، بازی‌های دور برگشت از مرحله دوم فصل جاری لیگ برتر کبدی ساحلی قهرمانی باشگاه‌های کشور با هدف انتخاب بهترین‌ها برای حضور در اردوی تیم ملی کبدی در سه گروه مقدماتی به انجام رسید و برترین‌های خود را شناخت.

در مجموع رقابت‌های مرحله دوم لیگ برتر کبدی ساحلی مردان باشگاه‌های کشور دور برگشت خود را با رقابت 11 تیم برتر در سه گروه پشت سر گذاشت در شرایطی که این مرحله به میزبانی سواحل بابلسر برگزار شد و تیم قم نیز در بین صعود کننده‌ها به مرحله نهایی قرار گرفت.

11 تیم برتر کشور در سه گروه به شکل‌ دوره‌ای مسابقات خود را برگزار کردند و در پایان هر دو مرحله رفت و برگشت مسابقات این فصل که در شهرهای سبزوار و بابلسر برگزار شد، 6 تیم توانستند جواز حضور در مرحله نهایی لیگ برتر را کسب کنند.

در گروه نخست تیم‌های مرکزی و خراسان شمالی با کسب رتبه‌های برتر به مرحله نهایی راه یافتند، همچنین تیم‌های شهرداری سرخنکلاته گلستان و دانشگاه پیام‌نور زهک سیستان و بلوچستان با جمع‌آوری امتیازات لازم جواز حضور در مرحله نهایی را به دست آوردند.

همچنین دو تیم کبدی ساحلی فوم‌حکیم سبزوار و هیئت قم با غلبه بر حریفان خود در گروه سوم مرحله دوم به جمع 6 تیم برتر مرحله نهایی پیوستند، در حالی که مسابقات مرحله نهایی با حضور 6 تیم برتر از امروز تا 15 آبان‌ماه در استان گلستان به میزبانی هیئت گرگان برگزار می‌شود. / فارس

آدرس کوتاه :