جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

رقابت قم در 2 میهمانی متوالی لیگ برتر فوتسال - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

رقابت قم در 2 میهمانی متوالی لیگ برتر فوتسال


تیم فوتسال قم فصل جدید مسابقات لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور را با رقابت در دو میهمانی متوالی و مصاف با قهرمان فصل گذشته آغاز می‌کند.

در هفته‌های آغازین لیگ برتر صورت می‌گیرد

 14 تیم حاضر در هفدهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور از روز نوزدهم تیر ماه وارد بازی‌های این دوره می‌شوند و تلاش خود را برای کسب مقام قهرمانی و راهیابی به جام باشگاه‌‌های فوتسال آسیا آغاز می‌کنند.

این در حالی است که تلاش برای قرار نگرفتن در مکان‌هایی از جدول رده‌بندی بازی‌های هفدهمین دوره لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور که منجر به سقوط دو تیم به لیگ دسته اول فوتسال ایران می‌شود نیز دیگر عامل جذابیت بازی‌های لیگ برتر فوتسال به شمار می‌رود.

فوتسال ایران برای هفدهمین سال متوالی فعالیت در لیگ برتر را تجربه می‌کند و یکی از تیم‌هایی که در تمام ادوار این مسابقات حضور داشته، تیم فوتسال قم است که امسال نیز با ترکیبی از بازیکنان بومی و شاخص فوتسال استان قم گام به این سطح از رقابت‌ها می‌گذارد.

فوتسالیست‌های استان قم هم اکنون در اردو و برنامه‌های آماده‌سازی فشرده به سر می‌برند تا خود را بیش از پیش برای حضور موفق در هفدهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور آماده کنند و بتوانند رویای قهرمانی در لیگ برتر را برای فوتسال‌دوستان قمی محقق کنند.

تیم فوتسال قم که هنوز نام و حامی مالی آن مشخص نیست بر اساس برنامه ریزی سازمان لیگ فوتسال ایران، در هفته‌های آغازین فصل جدید لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور کار بسیار سخت و دشواری پیش‌رو دارد و با کادر فنی و مدیریتی جدید در معرض آزمونی مهم قرار گرفته است.

فوتسالیست‌های مستعد و آینده‌دار قم که برخی از آنها اعضای تیم ملی فوتسال کشورمان در رده‌های سنی امید و بزرگسالان نیز محسوب می‌شوند در هفته‌های اول و دوم فصل جدید مسابقات لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور به میهمانی رقبای خود می‌روند.

نماینده فوتسال استان قم در هفته نخست از نیم‌فصل هفدهمین دوره بازی‌های لیگ برتر فوتسال ایران به میهمانی تیم فوتسال کاشی‌نیلوی اصفهان می‌رود، تیمی که به تازگی به عنوان یکی از دو سهمیه لیگ دسته اول فوتسال باشگاه‌های ایران به لیگ برتر صعود کرده است.

شاگردان سیدمهدی غیاثی در تیم فوتسال قم، برای انجام دومین بازی خود در فصل جدید لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور نیز باید به خارج از قم بروند و این‌مرتبه در پایتخت ایران یعنی تهران برابر شاگردان رضا لک‌علی‌آبادی در تیم میثاق تهران قرار بگیرند.

این در حالی است که فوتسالیست‌های استان قم بعد از انجام دو بازی متوالی خارج از خانه‏، نخستین بازی خانگی خود در هفدهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور را در هفته سوم انجام می‌دهند اما در این بازی بزرگ باید میزبان قهرمان فصل گذشته لیگ برتر یعنی تیم تاسیسات دریایی تهران باشند، تیمی که در سال جاری نماینده فوتسال کشور در رقابت‌های فوتسال جام باشگاه‌های آسیا نیز محسوب می‌شود.

// فارس

آدرس کوتاه :