جهش تولید | دوشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

رقابت مردان کبدی‌کار قم در مرحله دوم لیگ برتر ساحلی کشور - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

رقابت مردان کبدی‌کار قم در مرحله دوم لیگ برتر ساحلی کشور


رئیس هیئت کبدی استان قم گفت: مردان کبدی‌کار قم در مرحله دوم رقابت‌های لیگ برتر کبدی ساحلی قهرمانی کشور به مصاف حریفان می‌روند.

رئیس هیئت کبدی استان قم خبر داد

مسلم رشید اظهار کرد: بعد از نتایج بسیار خوب و قابل توجهی که مردان کبدی‌کار قم در مرحله نخست رقابت‌‌های فصل جاری لیگ برتر کبدی ساحلی باشگاه‌‌های کشور کسب کردند اکنون این تیم در مرحله دوم حضور دارد.

وی با اشاره به نحوه صعود کبدی‌کاران قم به مرحله دوم لیگ برتر کبدی ساحلی ایران بیان کرد: تیم هیئت کبدی قم با انجام بازی‌های قابل قبول و به دست آوردن نتایج مطلوب جواز حور در دومین مرحله مسابقات این فصل لیگ برتر کبدی ساحلی مردان باشگاه‌‌های کشور را کسب کرد.

رئیس هیئت کبدی استان قم افزود: در شرایطی که تیمی متشکل از چهره‌های مستعد کبدی قم به رقابت‌های ساحلی کبدی قهرمانی کشور اعزام شده بودند، حضور پرقدرت این تیم در مقابل حریفان، در پایان دیدارهای مرحله نخست صادرکننده مجوز حضور در مرحله بعد بود.

وی ابراز کرد: با انجام مسابقات مرحله مقدماتی این دوره از رقابت‌های کبدی ساحلی باشگاه‌ها و دسته‌های آزاد قهرمانی کشور در نهایت تعداد 12 تیم برتر این دوره از پیکارها جواز راهیابی به بازی‌های فصل جدید لیگ برتر کبدی ساحلی مردان کشور را کسب کردند.

رشید عنوان کرد: طبق برنامه‌ریزی به عمل آمده از سوی مسئولان برگزاری این پیکارها، دیدارهای مرحله مقدماتی هفتمین دوره رقابت‌های لیگ کبدی ساحلی باشگاه‌ها و دسته‌های آزاد قهرمانی کشور که جنبه انتخابی تیم ملی را نیز داشت به میزبانی هیئت کبدی استان خراسان جنوبی برگزار شد.

وی تصریح کرد: دلیل دیگر اهمیت این رقابت‌ها، برگزاری مسابقات با عنوان گرامیداشت هفته دولت بود و با توجه به مهلتی که فدراسیون کبدی برای ثبت‌نام هیئت‌های استانی و باشگاه‌های کبدی فعال در نقاط مختلف کشور برای حضور در این رقابت‌ها در نظر گرفته بود، سرانجام 17 تیم در مرحله نخست به میدان رفتند.

رئیس هیئت کبدی استان قم با بیان اینکه تیم‌های حاضر در مرحله مقدماتی به شکل دوره‌ای در پنج گروه با یکدیگر به رقابت پرداختند افزود: رقابت برای به دست آوردن مجوز صعود به دور دوم رقابت‌های لیگ برتر کبدی ساحلی قهرمانی باشگاه‌‌های کشور بسیار حساس بود و سرانجام 12 تیم این شانس را به دست آوردند.

وی با اشاره به تیم‌های صعود کرده به مرحله دوم مسابقات، افزود: تیم‌‌های خراسان شمالی (الف)، سبزوار (ب)، هیئت قم، هیئت کبدی زهک سیستان و بلوچستان، هیئت چهارمحال و بختیاری، سبزوار (الف)، گلستان، مرکزی، مازندران، زنجان، باغملک خوزستان و دانشگاه پیام نور زهک سیستان و بلوچستان به مرحله دوم رسیدند.

رشید بیان کرد: تیم کبدی ساحلی قم در این دوره از رقابت‌ها با تیم‌های قدرتمند زهک سیستان و بلوچستان، تهران و خراسان رضوی همگروه بود و توانست از سد تمام حریفان عبور کند و به عنوان صدرنشین جواز حضور در مرحله دوم بازی‌ها را به دست بیاورد در حالی که بازی‌های این مرحله از فردا به میزبانی سبزوار به انجام می‌رسد.

آدرس کوتاه :