جهش تولید | جمعه، ۲۲ فروردین ۱۳۹۹

رقابت نمایندگان قم برای کسب عناوین برتر تنیس 12 و 14 سال کشور - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

رقابت نمایندگان قم برای کسب عناوین برتر تنیس 12 و 14 سال کشور


دبیر هیئت تنیس استان قم گفت: تنیس‌بازان قم در دو رده سنی برای کسب عناوین برتر رقابت‌های تنیس قهرمانی پسران کشور با حریفان خود به رقابت می‌پردازند.

دبیر هیئت تنیس استان قم خبر داد

سیدمقتدا خاتمی امروز در قم اظهار کرد: بعد از بازگشت تیم‌های تنیس پسران زیر 14 سال قم از رقابت‌های لیگ آینده‌سازان تنیس پسران کشور که خوشبختانه با کسب مقام نایب قهرمانی تیم آریاگرانول قم همراه بود، اکنون آماده مسابقات قهرمانی کشور می‌شویم.

وی ادامه داد: البته برای اینکه تیمی مدعی و آماده را در دو رده سنی زیر 12 و 14 سال به رقابت‌های تنیس قهرمانی پسران کشور اعزام کنیم، قصد داریم مسابقات استانی را به منظور گزینش آماده‌ترین‌ها برگزار کنیم تا تمام مدعیان در رقابت‌های انتخابی به میدان بروند و شایسته‌ها گزینش شوند.

دبیر هیئت تنیس استان قم اضافه کرد: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده از سوی فدراسیون تنیس کشورمان قرار است رقابت‌های قهرمانی کشور در رده‌های سنی زیر 12 و 14 سال پسران این رشته ورزشی با حضور مدعیانی از سراسر کشور به میزبانی هیئت آذربایجان شرقی به انجام برسد.

وی اضافه کرد: رقابت‌های تنیس پسران قهرمانی کشور در حالی مهرماه برگزار می‌شود که قم در چند سال اخیر همواره یکی از تیم‌های مطرح و مدعی کسب عناوین برتر این مسابقات بوده و امسال نیز قطعا تنیسورهای مستعد قم با تمریناتی که انجام می‌دهد در اوج آمادگی برابر حریفان قرار می‌گیرند.

دبیر هیئت تنیس استان قم افزود: دوره جدید رقابت‌های قهرمانی کشور در این دو رده سنی به میزبانی هیئت آذربایجان شرقی و در شهر تبریز برگزار می‌شود و نمایندگان قم از امروز در پیکارهای انتخابی به میدان می‌روند تا مجوز حضور در این رقابت‌ها را به دست آورده و سپس در تمرینات حضور یابند و برای کسب نتایج موفق در این مسابقات آماده شوند.

وی ابراز کرد: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده در هیئت تنیس استان قم، مسابقات انتخابی در هر دو رده سنی امروز در زمین‌‌های تنیس مجموعه ورزشی شهید جعفر حیدریان قم انجام خواهد شد و برای حضور تمام علاقمندان به تنیس در رده‌های سنی زیر 12 و 14 سال هیچ محدودیتی وجود ندارد.

خاتمی با بیان اینکه رقابت‌های قهرمانی کشور هفته اول مهر ماه به میزبانی شهر تبریز برگزار خواهد شد، افزود: در حالی که رقابت‌ها در دو بخش تیمی و انفرادی انجام خواهد شد تیم ما با تمام توان به دنبال قرار گرفتن در بین برترین‌های این دوره از مسابقات تنیس قهرمانی کشور خواهد بود.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: ما در دو سال گذشته میزبانی مسابقات تنیس قهرمانی کشور در رده‌های سنی زیر 12، 14، 16 و 18 سال در مجموعه ورزشی شهید حیدریان میزبان چهره‌های شاخصی از استان‌های مختلف بوده‌ایم و همچنان آمادگی داریم تا میزبان مسابقات کشوری باشیم.

دبیر هیئت تنیس استان قم اظهار کرد: در حال حاضر دو تنیس‌باز قم در اردوی تیم ملی زیر 14 سال ایران حضور دارند و دو تنیس‌باز دیگر قم عضو تیم ملی بزرگسالان کشورمان هستند و قرار است در رقابت‌های جام مسترز با حریفان خود رقابت کنند./ فارس

آدرس کوتاه :