جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

رقابت والیبالیست‌های جوان قم در مسابقات قهرمانی کشور - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

رقابت والیبالیست‌های جوان قم در مسابقات قهرمانی کشور


والیبالیست‌های جوان قم در تلاش برای تکرار موفقیت‌های والیبال قم در مسابقات رده سنی جوانان کشور با حریفان خود به رقابت می‌پردازند.

در سال جاری؛

پسران والیبالیست قم در رده سنی جوانان لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور در سال 1393 با اقتدار ظاهر شدند و برای سومین سال متوالی در جایگاه نخست ایستادند تا اقتدار والیبال قم را به نمایش بگذارند و بدین ترتیب امسال برای کسب یک موفقیت دیگر امیدوارانه به میدان بیایند.

تیم والیبال پسران قم در رده سنی جوانان با هدف کسب عنوان ارزشمند در جدال با تیم‌های شرکت کننده در مسابقات امیدهای کشور مشغول برگزاری تمرینات و برنامه‌های آماده‌سازی خود است تا با شرایط مطلوب و آمادگی کامل برابر حریفان به میدان برود.

کادر فنی تیم والیبال جوانان قم با توجه به مشخص بودن زمان برگزاری پیکارهای والیبال قهرمانی کشور زمان‌بندی مناسبی برای برگزاری تمرینات انجام داده تا بعد از شناخت برترین‌های حال حاضر والیبال قم در رده سنی جوانان و تشکیل تیم، تمرینات خوبی برای حضور آماده در این رقابت‌ها انجام بدهد.

این در حالی است که والیبال قم در رده سنی جوانان با نام سفیر در 3 سال اخیر بهترین تیم کشور به شمار می‌رود و در رقابت با حریفان شرکت کننده در لیگ دسته اول جوانان ایران به مقام قهرمانی رسیده تا انتظارات از والیبالیست‌های جوان قم در مسابقات امسال قهرمانی کشور بالا برود.

امسال بازیکنانی که سال گذشته در ترکیب تیم نوجوانان قم در مسابقات قهرمانی کشور حضور یافتند به رده سنی بالاتر یعنی رده جوانان آمده‌اند و با انجام تمرینات آماده‌سازی کنار یکدیگر قصد دارند از اعتبار والیبال قم در رقابت با حریفان دیگر استان‌ها دفاع کنند.

کادر فنی تیم والیبال جوانان قم قصد دارد تیمی با انگیزه را برای حضور در رقابت‌های والیبال قهرمانی رده سنی جوانان پسر کشور آماده کند تا این تیم در جدال با تمام حریفان شرکت کننده در این رقابت‌ها موفقیت‌های سه سال اخیر را یک بار دیگر با کسب عنوانی ارزشمند تکرار کند.

تیم والیبال پسران جوانان قم یکی از تیم‌های شرکت کننده در دسته سوم رقابت‌های سال جاری والیبال جوانان کشور است و در این گروه باید بازی‌های سختی با تیم‌های مطرح انجام دهد در حالی که بر اساس اعلام فدراسیون والیبال والیبالیست‌های متولد یازدهم دی‌ ماه سال 1375 به بالا می‌توانند در این مسابقات به میدان بروند.

امسال در مسابقات لیگ دسته اول رده سنی جوانان والیبال قهرمانی کشور تیم‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، قزوین، توابع تهران، گلستان، البرز، تهران، مازندران، مرکزی و گیلان برای کسب عنوان قهرمانی با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

همچنین در لیگ دسته دوم والیبال قهرمانی جوانان کشور تیم‌های هیئت والیبال استان‌های کرمان، فارس، کردستان، رنجان، خوزستان، اصفهان، یزد، کرمانشاه، همدان و خراسان رضوی و در دسته سوم تیم‌های هیئت والیبال استان‌های سمنان، چهار محال بختیاری، ایلام، خراسان جنوبی، کهگیلویه و بویر احمد، خراسان شمالی، سیستان و بلوچستان، قم، لرستان، هرمزگان و بوشهر با یکدیگر پیکار می‌کنند.

آدرس کوتاه :