رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

رقابت پسران تنیسور قم برای قهرمانی در لیگ برتر جوانان کشور - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


دبیر هیئت تنیس استان قم گفت: دو تیم تنیس متشکل از بازیکنان مستعد این رشته به نمایندگی از این هیئت راهی مسابقات لیگ برتر تنیس جوانان باشگاه‌های کشور شدند.

دبیر هیئت تنیس استان قم خبر داد

 

 امروز در قم، اظهار کرد: سعی کردیم امسال شرایط خوب و مناسبی برای تامین نیازهای تیم‌های اعزامی هیئت تنیس استان قم به مسابقات باشگاه‌ها و پیکارهای قهرمانی کشور فراهم شود و پسران تنیسور قم با خیالی آسوده و بدون دغدغه در مسابقات برابر حریفان خود به میدان بروند.

وی ادامه داد: خوشبختانه تنیسورهای قم با توجه به مسابقات متنوعی که در طول سال شرکت می‌کنند از تجربه بالایی برخوردار شده‌اند و با حضور در رقابت‌های لیگ دسته برتر تنیس پسران کشور به دنبال این هستند که توانمندی و استعداد بالای تنیس قم را به نمایش گذاشته و عنوانی ارزشمند کسب کنند.

دبیر هیئت تنیس استان قم با بیان اینکه دو تیم آریاگرانول و مجتمع خاتم به نمایندگی از قم راهی فصل جدید لیگ برتر تنیس پسران جوان کشور شده‌اند افزود: هر دو تیم از وجود یک کادر فنی مجرب بهره می‌برند، ضمن اینکه بازیکنان مستعد و آینده‌داری جذب کرده‌اند و مجموعا شرایط آنها برای موفقیت در این رقابت‌ها مطلوب است.

دبیر هیئت تنیس استان قم اضافه کرد: پسران تنیسور عضو تیم‌های آریاگرانول و مجتمع خاتم قم در دو گروه متفاوت از مرحله مقدماتی فصل جدید رقابت‌های این فصل لیگ دسته برتر تنیس پسران رده سنی جوانان باشگاه‌های کشور حاضر هستند و در پایان بازی‌های این مرحله دو تیم برتر هر گروه به مرحله نهایی می‌روند.

وی یادآور شد: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده از سوی سازمان لیگ فدراسیون تنیس دیدارهای فصل جدید به میزبانی هیئت تنیس استان مازندران و البته در شهرستان بابل برگزار می‌شود و تیم‌های آریاگرانول و مجتمع خاتم قم به عنوان دو مدعی قهرمانی راهی این بازی‌ها شده‌اند و با انگیزه بالا و شرایط مطلوب فنی و جسمانی به مصاف رقبای خود خواهند رفت تا با دست پر بازگردند.

خاتمی بیان کرد: پسران تنیسور قم در تیم آریاگرانول دیدارهای دوره جدید لیگ برتر تنیس جوانان باشگاه‌های کشور را با کسب یک نتیجه بسیار خوب آغاز کردند و در ادامه نیز در صورتی که همین روند را ادامه بدهند شانس پیروزی برابر تیم‌های دیگر همگروه و در نتیجه کسب مجوز صعود به مرحله نهایی را دارند.

وی خاطرنشان کرد: تیم تنیس پسران مجتمع خاتم دیگر نماینده قم رقابت‌های این دوره تنیس باشگاه‌های برتر پسران جوان کشور را با شکست آغاز کرد اما در ادامه بازی‌ها موفق به کسب نخستین پیروزی خود شد تا ضمن جبران باخت روز نخست، بتواند شانس صعود را برای خود احیا کند.

دبیر هیئت تنیس استان قم که همراه با این تیم راهی بازی‌های فصل جدید لیگ برتر تنیس پسران باشگاه‌های کشور شده و در بابل به سر می‌برد اضافه کرد: در ادامه بازی‌ها تیم مجتمع خاتم قم برابر تیم تنیس هیئت قزوین با ارائه یک بازی بسیار خوب با حساب سه بر صفر به برتری رسید اما آریاگرانول قم دو بر یک مغلوب تیم استقلال تهران شد./ فارس

آدرس کوتاه :