جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

رقابت 5 تنیسور قم برای قهرمانی جام رمضان کشور - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

رقابت 5 تنیسور قم برای قهرمانی جام رمضان کشور


سرمربی تیم هیئت تنیس استان قم از راهیابی پنج تنیسور قم به جمع نفرات مدعی کسب عنوان قهرمانی چهار رده سنی پیکارهای جام رمضان تنیس کشور خبر داد.

خاتمی خبر داد؛

سیدمقتدا خاتمی اظهار کرد: با توجه به اینکه تنیس‌بازان کشورمان مسابقات مختلف برون‌مرزی را بعد از ماه مبارک رمضان پیش‌رو دارند، پیکارهای جام رمضان تنیس کشور به‌نوعی جنبه انتخابی تیم ملی را دارد و به همین خاطر برترین‌های تمام استان‌ها در آن حضور دارند.

وی ادامه داد: با راه‌یابی نفرات برتر به مرحله نیمه نهایی رقابت‌های تنیس جام رمضان قهرمانی کشور خوشبختانه شاهد حضور تنیس‌بازان قم در جمع مدعیان قهرمانی هستیم و با ادامه این روند قطعا تعداد نمایندگان زیادی در تیم‌های رده‌های سنی مختلف تنیس کشور خواهیم داشت.

سرمربی تیم هیئت تنیس استان قم بیان کرد: تکلیف نفرات راه یافته به مرحله نیمه نهایی رقابت‌های تنیس جام رمضان قهرمانی کشور در حالی مشخص شد که این مسابقات به میزبانی هیئت تنیس استان اصفهان در حال برگزاری است و بیش از 500 تنیسور در آن حضور دارند.

وی یادآور شد: با توجه به اهمیت برگزاری رقابت‌های تنیس در رده‌های سنی مختلف، رئیس فدراسیون تنیس کشورمان نیز با حضور در محل مسابقات شاهد برگزاری این بازی‌ها بود که این مهم موجب افزایش انگیزه تنیس‌بازان برای کسب عناوین برتر شده است.

خاتمی بیان کرد: مسابقات تنیس قهرمانی جام رمضان کشور در رده های سنی زیر 12 تا 18 سال در زمین‌های خانه تنیس ملل اصفهان برگزار می‌شود و تنیسورهای شرکت کننده در دو بخش دختران و پسران برای کسب عناوین برتر به مصاف یکدیگر رفتند.

وی خاطرنشان کرد: در پایان بازی‌های مرحله یک چهارم نهایی این دوره از مسابقات در بخش پسران نفرات راه یافته به نیمه نهایی در حالی مشخص شدند که در رده سنی زیر 12 سال سهیل زندی‌فر، در رده سنی زیر 14 سال محمدسینا یوسف‌زاده، در رده سنی زیر 16 سال محمدحسین جلالیان و آرش میرعارفی و در رده سنی زیر 18 سال مهرداد میرعارفی نمایندگان قم در جمع هشت نفر برتر هر رده سنی بودند.

سرمربی تیم هیئت تنیس استان قم با اشاره به نتایج دیدارهای مرحله یک‌چهارم نهایی این مسابقات، اضافه کرد: در رده سنی زبر 12 سال سهیل زندی‌فر از تیم قم به مصاف علی یزدانی از خراسان جنوبی رفت که این دیدار در نهایت با برتری دو بر صفر نماینده خراسان‌جنوبی تمام شد.

وی عنوان کرد: در رده سنی زیر 14 سال جام رمضان تنیس کشور محمدسینا یوسف‌زاده از تیم هیئت تنیس قم برابر سینا مقیمی از خراسان شمالی قرار گرفت که در نهایت این مسابقه با برتری مقیمی از خراسان شمالی همراه بود و نماینده قم از راهیابی به مرحله نیمه نهایی بازماند.

خاتمی بیان کرد: در رده سنی زیر 16 سال پسران محمدحسین جلالیان از قم برابر آریا روغنی از تهران به برتری سه بر صفر دست یافت و راهی مرحله نیمه نهایی شد، ضمن اینکه دومین نماینده قم در این رده سنی یعنی آرش میر عارفی با شکست از پارسا یزدخواستی از اصفهان نتوانست به نیمه نهایی برود.

وی ابراز کرد: در رده سنی زیر 18 سال مهرداد میرعارفی نماینده شایسته تنیس قم به عنوان برترین تنیسور کشور در سال 1393 برابر محمد میرزایی از اصفهان قرار گرفت که این بازی با برتری نماینده اصفهان تمام شد و صعود کننده‌ها به نیمه نهایی مشخص شدند.

آدرس کوتاه :