حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۳۱ خرداد ۱۳۹۷

رمضان نورانی قم با شهر یاکریم - روابط عمومی

 

 ویژه برنامه زنده و پرمخاطب «شهر یاکریم» در ایام ماه مبارک رمضان از شبکه نور استان قم پخش می‌شود.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قم، ويژه برنامه «شهر ياکريم» که از پر مخاطب ترين برنامه‌هاي صدا وسيماي مرکز نور است این روزها همچون سال‌هاي گذشته با حضور مهمانان ويژه بصورت زنده پخش مي‌شود.

در خلال این برنامه که بینندگان پرشماری از سایر شهرهای ایران نیز دارد بخش‌هايي نظير گزارش‌هاي ويژه، تواشيح، مسابقه، وله‌هاي تصويري و ... نيز تقديم بينندگان شبکه نور می‌شود. ميهمانان اين برنامه که در رده‌هاي سني و موقعيت‌هاي اجتماعي متنوع و متفاوتي هستند از شخصيت‌هاي استاني و ملي و گاه فرا ملي شامل قهرمانان ورزشي، طلاب خارجي و تازه مسلمان، هنرمندان مشهور و موفق، جوانان موفق در زمينه‌هاي مختلف، خيرين و خادمين مذهبي، فعالان قرآني، رزمندگان و جانبازان انقلاب و دفاع مقدس، مسئولين اجرايي دولتي، بيماران خاص، معلولين و مددجویان توانمند و ... تشکيل شده‌اند که به مرور در ایام ماه مبارک رمضان در برنامه حضور خواهند داشت.

ویژه برنامه زنده «شهر یاکریم» به تهیه کنندگی و اجرای سید مهدی تحویلدار در ماه مبارک رمضان هر روز از ساعت 19 تا لحظات افطار تقدیم بینندگان شبکه نور پخش و ساعت 24 و 8:30 صبح نیز بازپخش می‌شود.

دیگر عوامل اجرایی این برنامه عبارتند از:

کارگردانمرتضي ترقي

تصويربردارانداود رجبي، مهدي معنوي، امير تقوي، روح الله جعفری

نورپردازمهدی معنوی

صدابرداررسول جانی زاده

تدوينمهدي حجت پناه

مباشر تهيهمحمد ابوالقاسمي

منشي صحنهزین العابدین نعمتی

آدرس کوتاه :