جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

رهنمودهای مراجع تقلید در مورد نظام ربوی بانک‌ها پیگیری شود - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

رهنمودهای مراجع تقلید در مورد نظام ربوی بانک‌ها پیگیری شود


نائب‌رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر قم با بیان اینکه فعالیت برخی از نظام‌های بانکی، برخی از بخش‌های صنعتی را فلج می‌کند، گفت: رهنمودهای مراجع تقلید در مورد نظام ربوی برخی از بانک‌ها باید توسط مسئولان پیگیری شود.

نائب‌رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر قم:

مصطفی ملایی شامگاه یکشنبه در دومین جلسه شورای اسلامی شهر قم در سال جدید که در سالن جلسات ساختمان اداری این شورا برگزار شد، اظهار کرد: مستندسازی از تجربیات شهرداری قم سبب کاهش مشکلات شهری در نوروز 96 می‌شود.

وی عمق‌بخشی محتوایی را از دستاوردهای برنامه‌های نوروزی شهرداری قم برشمرد و افزود: افراد کارشناس و مجرب باید در سامانه 137 شهرداری قم فعالیت داشته باشند تا بتوانند اطلاعات مناسبی را در اختیار مسافران قرار دهند.

نائب‌رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر قم بر تکریم نیروهای فعال شهرداری قم در ایام نوروز تاکید کرد و گفت: نظام فاضلاب قم به ویژه در ایام بارندگی شدید، آسیب‌های بسیاری به منازل شهری می‌رساند که شهرداری باید پیگیری‌های لازم را در این حوزه انجام دهد.

وی با بیان اینکه مراجع تقلید قله‌های رفیع علمی جامعه اسلامی هستند، مطرح کرد: فعالیت برخی از نظام‌های بانکی، برخی از بخش‌های صنعتی را فلج می‌کند؛ رهنمودهای مراجع تقلید در مورد نظام ربوی برخی از بانک‌ها باید توسط مسئولان پیگیری شود.

ملایی با تاکید بر اینکه شهرداری قم در ایام نوروز از ظرفیت‌های مختلف خود برای خدمات‌رسانی به مسافران استفاده کرده است، عنوان کرد: امیدواریم در سال جاری بتوانیم مطالبات رهبری را به صورت جدی‌تر در قم پیگیری کنیم. / فارس

آدرس کوتاه :