جهش تولید | دوشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۹

روایت مرکز قم از حماسه - روابط عمومی

 

 


روایت مرکز قم از حماسه


ویژه برنامه زنده «روایت حماسه» از نمایشگاه بزرگ یاد یاران دفاع مقدس روی آنتن سیمای نور می‌رود

به گزارش روابط عمومی مرکز قم، ویژه برنامه «روایت حماسه» به مناسبت هفته دفاع مقدس از محل نمایشگاه یادیاران دفاع مقدس با هدف ترویج فرهنگ مقاومت، ایثار و شهادت  به صورت زنده روی آنتن سیمای مرکز قم می ‌رود.

«روایت حماسه» به تهیه کنندگی عباس غلامی از 31 شهریور تا 7 مهر هرشب ساعت 21 با موضوعات سازش یا مقاومت؟، جنگ یا دفاع؟، شجاعت، شهادت طلبی، معنویت در جنگ، هنر و هنرمندان در دفاع مقدس و حضور روحانیون و علما در دفاع مقدس و با حضور مهمانانی از سرشناسترین رزمندگان قم در دفاع مقدس تقدیم مخاطبان سیمای مرکز قم می‌شود.

برای اولین بار تصاویری مستند و ناب از رزمندگان لشکر 17 علی بن ابیطالب در سال‌های دفاع مقدس در بخش «یاد باد آن روزگاران» این برنامه پخش خواهد شد. ضمن اینکه هر شب یک کتاب با مضمون دفاع مقدس که توسط مقام معظم رهبری مدظله العالی تقریظ شده است؛‌ در بخش «معرفی کتاب» برنامه فانوس ارائه می‌شود.

گزارش وقایع فرهنگی و هنری پیرامون هفته دفاع مقدس در استان قم  مانند نمایشگاهها،‌ تئاتر، برنامه گالری‌های هنری  و رونمایی از کتاب‌های دفاع مقدس و اجرای قطعات موسیقی با حضور خوانندگان از دیگر بخش‌های برنامه «روایت حماسه» است.

 

آدرس کوتاه :