جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۹

رویکرد پلیس در ایام تعطیلات نوروز ارشادی بوده است - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

رویکرد پلیس در ایام تعطیلات نوروز ارشادی بوده است


رئیس پلیس راهور شهرستان قم، رویکرد پلیس راهنمایی و رانندگی در ایام تعطیلات نوروزی را ارشادی عنوان کرد.

رئیس پلیس راهور خبر داد؛

علی حسن قیصری در جلسه هماهنگی کمیته‌های 10گانه این ستاد با بیان اینکه از 28 اسفند ماه که دور نخست سفرهای نوروزی آغاز شده است، ورودی به شهر قم بیش از 17 درصد نسبت به مدت مشابه در سال گذشته افزایش یافته است اظهار کرد:  ماموران نیروی انتظامی و پلیس راهور استان قم از همان ابتدای طرح در خدمت رسانی به زائران و کنترل ترافیکی شهر و استان قم تلاش بسیار زیادی داشتند.

وی  با اشاره به افزایش 17 درصدی تصادفات در شهر قم بیان کرد: بی‌توجهی به قوانین راهنمایی و رانندگی، عدم توجه به هشدارهای پلیس و عدم رعایت فاصله طولی با خودروی مقابل مهمترین عوامل تصادفات در شهر قم بوده است.

رئیس پلیس راهور شهرستان قم با بیان اینکه رویکرد پلیس در ایام تعطیلات نوروزی ارشادی بوده است افزود: البته پلیس با رانندگانی که به صورت همزمان چندین تخلف حادثه ساز انجام می‌دهند برخورد قاطع خواهد کرد تا از به خطر افتادن جان خودشان و همراهان و سایر مسافران نوروزی جلوگیری شود.

این مسئول در پایان اضافه کرد: از رانندگان وسایل نقلیه تقاضا می‌کنیم تا با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و توجه به هشدار پلیس سفری خوب را برای خود و خانواده‌های خود رقم بزنند.

آدرس کوتاه :