رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۸

رئیس جدید هیئت کاراته قم انتخاب می‌شود - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


معاون ورزش و جوانان قم از قرار داشتن پنج هیئت ورزشی قم در صف تعیین ریاست جدید خبر داد و گفت: رئیس جدید هیئت کاراته قم انتخاب می‌شود.

رمض

روح‌الله رمضانی اظهار داشت: مجمع انتخابات هیئت ورزشی کاراته قم به منظور تعیین رئیس جدید این هیئت برای بازی زمانی چهار ساله برگزار می‌شود.

وی افزود: ریاست هیئت کاراته قم سال گذشته برعهده حسن عابدی بود اما پس از انتصاب وی به عنوان مدیرکل ورزش و جوانان قم، هیئت کاراته به صورت سرپرستی اداره شد و هیئت کاراته نزدیک به یک سال به همین شکل برنامه‌های خود را دنبال کرد.

معاون ورزش و جوانان قم گفت: پس از کناره‌گیری عابدی، علیرضا برخورداری دبیر هیئت کاراته با نظر مثبت فدراسیون کاراته و اداره کل ورزش و جوانان سرپرست این هیئت شد و مسئولیت این هیئت را تا چندی پیش در اختیار داشت.

رمضانی بیان کرد: ثبت‌نام از نامزدهای احراز ریاست هیئت کاراته آغاز شده ‌و نامزدهای احراز ریاست این هیئت تا 13 تیرماه فرصت دارند که برای شرکت در انتخابات ثبت‌نام ‌و دبیر و نایب‌رئیس بانوان پیشنهادی خود را نیز معرفی کنند.

وی عنوان کرد: مجمع سالانه هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولان قم نیز در تیرماه برگزار می‌شود و فعالیت‌های یک سال اخیر این هیئت ورزشی با ریاست محمد پیروزمنش و با حضور دبیر فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولان مورد بررسی قرار می‌گیرد.

معاون ورزش و جوانان قم تصریح کرد: پنج هیئت ورزشی قم در صف تعیین رئیس قرار دارند و ثبت نام برای احراز ریاست هیئت‌های ورزشی کونگ فو، شمشیربازی، بسکتبال و تنیس نیز پیش ازاین آغاز شده بود و مجمع هیئت شطرنج نیز پس از پایان ثبت‌نام نامزدها به زودی برگزار می‌شود.

آدرس کوتاه :