جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

رژیم صهیونیستی با کودک‌کشی به بشریت توهین کرده است - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

رژیم صهیونیستی با کودک‌کشی به بشریت توهین کرده است


مشاور رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: رژیم صهیونیستی با کودک‌کشی خود به بشریت توهین کرده و خاورمیانه را محل آزمایش مواد خود قرار داده است و این رژیم زباله‌های هسته‌ای خود را در کنار سرزمین‌ فسلطینی‌ها دفن می‌کند.

مشاور رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه:

 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید جلال رضوی امشب در تجمع برای اعلام انزجار از رژیم صهیونیستی کودک‌کش که در آستان مقدس حضرت علی بن جعفر (ع) برگزار شد، از دست‌اندرکاران برگزاری این تجمع تقدیر کرد و افزود: نیروهای صهیونیست کودک‌کش با بمب‌های دست‌ساز به خانه مردم مسلمان فلسطین حمله می‌کنند و در این میان به سن افراد و مسلح بودن یا نبودن آنها توجه ندارند.

وی با بیان اینکه نشست‌ها و مجامع بین‌المللی در قبال حکومت کودک‌کش رژیم صهیونیستی ساکت شده‌اند، تاکید کرد: نیروهای این رژیم به شیوه وحشیانه‌ای مردم فلسطینی را مورد حمله قرار می‌دهند و این مردم ابزاری برای دفاع ندارند.

مشاور رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه از استبکارستیزی به عنوان یکی از آرمان‌های اصلی جامعه اسلامی یاد کرد و گفت‌: اگر اکنون خانواده مسلمانی مورد ظلم قرار گیرد کشورهای مختلف اسلامی برای مقابله با رژیم صهیونیستی فریاد خواهند زد.

وی با اشاره به اینکه حرکت‌های ظالمانه رژیم صهیونیستی بسیاری از مردم کشورهای غیراسلامی را نیز بیدار کرده است، ادامه داد: هر کودکی که در جامعه بیدار زندگی کند به خوبی می‌داند که رهبر انقلاب اسلامی بر مسلح شدن کرانه باختری تاکید دارند؛ اکنون جنبش‌های مختلف اسلامی برای مبارزه با رژیم صهیونیستی برخاسته‌اند و برای خارج کردن این نیروهای ظالم از سرزمین مظلومان تلاش می‌کنند.

رضوی با تاکید بر اینکه ملت فلسطین با تکیه بر جهاد و شهادت به عنوان افتخاراتی در جهان اسلام با رژیم کودک‌کش اسرائیل مبارزه می‌کنند، تصریح کرد: رژیم صهیونیستی با کودک‌کشی خود به قافله بشریت توهین کرده و خاورمیانه را محل آزمایش مواد خود قرار داده است و زباله‌های هسته‌ای بمب‌های صهیونیست‌ها در سرزمین‌های فسلطینی‌ها دفن می‌شود.

وی یادآور شد: مردم جامعه اسلامی با فهم و بصیرت فتنه‌ها را از بین می‌برند و با نیروهای رژیم کودک‌کش مبارزه می‌کنند؛‌ اکنون فلسطین نیز همانند حزب‌الله لبنان یاد گرفته در مقابل استکبار ایستادگی کند و این نتیجه حرکت‌های ایران اسلامی در منطقه است.

مشاور رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه رژیم صهیونیستی مخالف خواسته‌های ایران در مذاکرات هسته‌ای است، مطرح کرد: ظلم‌های رژیم صهیونیستی برای همگان آشکار است و امروز موج بیداری اسلامی گسترش بیشتری یافته است. / فارس

آدرس کوتاه :