جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

زنگ خدمت - رادیو قم

 

 

معرفی برنامه های رادیو قم

زنگ خدمت

زنگ خدمت


Loading the player...

به مناسبت انفجار دفتر نخست وزيري در هشتم شهريور سال ۱۳۶۰ و شهادت دو يار ديرين امام و انقلاب و دو اسوه علم و تقوا، شهيد محمدعلي رجايي، رييس جمهور و محمدجواد باهنر، نخست وزير كه نمونه‏اي از دولتمردان مردمي بودند و نيز به منظور آشنايي مردم با فعاليت‏ها و بيان اهداف و برنامه‏ هاي آينده دولت، هفته‏اي به نام هفته دولت نام‏گذاري شده است كه از دوم تا هشتم شهريور مي ‏باشد.

علت نامگذاري چنين هفته‏اي اين است كه دولت شهيد رجايي، نخستين دولت مكتبي بود كه در آن دوره بحراني حداكثر تلاش و كوشش خود را براي خدمت به اهداف مقدس انقلاب، صادقانه اعمال كرد تا آن جا كه جان خويش را بر سر آن نهادند.

هفته دولت یک فرصت مغتنم است برای آشنایی بیشتر مردم با نتایج خدمات و تلاش های بخشی از مجموعه نظام جمهوری اسلامی، از طرفی برای نقد و اصلاح عملکرد این قوه مهم به شکل صحیح ، منطقی و دور از پیش داوری ها می باشد.

خوشبختانه رهبر بصیر و فرزانه انقلاب با اتکا بر تجربیات ارزشمند اجرایی و تیز بینی خاص خویش کوشیده اند با نظارت دقیق بر عملکرد دولتمردان با بیان هشدارها ، نقاط قوت و ضعف آنها را همواره گوشزد می نمایند.

برنامه زنگ خدمت ویژه هفته دولت منعکس کننده خدمات دولت جمهوری اسلامی و از طرفی مطالبات منطقی مردم از دولتمردان می باشد که توسط واحد سیار به صورت زنده از نمایشگاه هفته دولت هر روز ساعت 9:30 الی 12:30 پخش می گردد.

تهیه کننده:سید محمد عظیمی
گوینده: علی نعمت الهی
دستیار تهیه: خانم عبدالهی

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.