جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

سامانه استودیو خبر سرعت پلیس در برخورد با جرم را افزایش می‌دهد. - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

سامانه استودیو خبر سرعت پلیس در برخورد با جرم را افزایش می‌دهد.


فرمانده نیروی انتظامی قم با بیان اینکه استودیو خبر و مانیتورینگ سبب می‌شود تا سرعت و کنترل تخلفات افزایش پیدا کند گفت: سامانه استودیوی خبر سبب افزایش سرعت پلیس در اقدامات خود می‌شود.

فرمانده نیروی انتظامی قم:

سردار کاظم مجتبایی ، در آئین افتتاح و بهره‌برداری از استودیو خبر و مانیتورینگ که در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی قم برگزار شد اظهار داشت: امروز مجموعه‌ای افتتاح شد که از طریق بی سیم و رسانه با مردم ارتباط برقرار می‌کند و مهم‌ترین مجموعه ای است که در استان افتتاح شده و در زمینه کنترل ترافیک نقش مهمی دارد.

فرمانده نیروی انتظامی قم با بیان اینکه استودیو خبر و مانیتورینگ سبب می‌شود تا سرعت و کنترل تخلفات افزایش پیدا کند گفت: همچنین کاهش فاصله تخلف و کنترل تخلف یکی از موضوعاتی است که به آن دست پیدا می‌کنیم، پلیس می‌تواند در هنگام بحران به صورت مستقیم با مردم ارتباط برقرار کرده و اطلاعات و نیازهای مردم را بالا ببرد.

سردار مجتبایی گفت: یکی از آثار استودیو خبر و مانیتورینگ افزایش مطالبات و انتظارات اجتماعی جامعه است، این سامانه به کنترل اجتماعی جرم توسط پلیس کمک می‌کند و تحولی از جنس فرهنگ در پلیس استان قم ایجاد می‌شود.

وی با بیان اینکه استودیو خبر و مانیتورینگ اعتماد عمومی را جلب می‌کند بیان کرد: این سامانه سبب دلگرمی مردم شود و اقدامات امنیتی پلیس را تبیین می‌کند و قدرت پاسخگویی را افزایش می‌دهد.

فرمانده نیروی انتظامی قم عنوان کرد: کلانتری‌های استان هرماه به سیستم هوشمند مجهز می‌شوند و یکی دیگر از اهداف پلیس استان کنترل اجتماعی فضای جرم است که سامانه استودیوی خبر سبب اجتماعی کردن فضای جرم و افزایش سرعت پلیس در اقدامات خود می‌شود./تسنیم

آدرس کوتاه :