جهش تولید | جمعه، ۲۲ فروردین ۱۳۹۹

ستاد ساماندهی کاروان زیارتی مسجد مقدس جمکران آغاز به کار کرد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

ستاد ساماندهی کاروان زیارتی مسجد مقدس جمکران آغاز به کار کرد


معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران از آغاز به کار ستاد ساماندهی کاروان زیارتی مسجد مقدس جمکران خبر داد.

حجت الاسلام هاشمیان؛

حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمد حسین هاشمیان که در نخستین همایش ساماندهی کاروان‌های زیارتی مسجد مقدس جمکران سخن می‌گفت، اظهار داشت: از تمامی مدیران محترم کاروان‌هایی که در سرما و گرما سبب ساز خیر و عرض ارادت زائران به حضرت حجت (عج) در مسجد جمکران می‌شوند، تقدیر و تشکر می‌کنم.

معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران افزود: مسجد مقدس جمکران به عنوان یک مأمن و محل آرامش برای مستضعفین به شمار می‌آید تا در اینجا با احساس آرامش خاطر، خود را برای ظهور امام زمان (عج) آماده کنند.

وی افزود: باید این نعمت حضور در مسجد جمکران و خدمت به اهل بیت (ع) را قدر بدانید و شکر زیادی برای این نعمت به عمل آورید. ما خادمین شما در مسجد مقدس جمکران نیز خدمت به زائران و تداوام ارتباط با شما را وظیفه خود می‌دانیم.

حجت الاسلام و المسلمین هاشمیان با اشاره به برنامه‌های ستاد ساماندهی به کاروان مسجد مقدس جمکران، اظهار داشت: برنامه‌های متعددی از سوی این ستاد در نظر گرفته شده است اما برای انجام آن‌ها به همراهی و به تعبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی، همدلی و همزبانی مدیران کاروان‌ها نیاز داریم و در این زمینه دست همکاری به سوی شما دراز می‌کنیم.

وی از برنامه‌های آتی مسجد جمکران برای ساماندهی کاروان‌های زیارتی خبر داد و تصریح کرد: رسیدگی به مسائل فرهنگی، اهداء بسته‌های فرهنگی متناسب با نیاز و مناسبت‌ها، ارائه خدمات مبلغان از مبداء حرکت و نظارت بر اسکان و تغذیه زائران در آینده، از جمله برنامه‌های مسجد جمکران برای کاروان‌های زیارتی است که شروع آن با شناسایی و شناسنامه دار شدن این کاروان‌هاست.

معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران خاطرنشان کرد: از امام رضا (ع) نقل شده است که خدایا ما را به همراهی امام زمان (عج) مفتخر کن و ما را در حزب حضرت حجت (عج) و کسانی که در کنار وی صبر می‌کنند و رضای تو را با همراهی ولی‌ات طلب می‌کنند، قرار بده و از خداوند منان طلب می‌کنیم که مشمول فرازهای ادعیه صادر شده از معصومین (ع) قرار بگیریم.

آدرس کوتاه :