رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۸

ستاد ساماندهی کاروان زیارتی مسجد مقدس جمکران آغاز به کار کرد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران از آغاز به کار ستاد ساماندهی کاروان زیارتی مسجد مقدس جمکران خبر داد.

حجت الاسلام هاشمیان؛

حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمد حسین هاشمیان که در نخستین همایش ساماندهی کاروان‌های زیارتی مسجد مقدس جمکران سخن می‌گفت، اظهار داشت: از تمامی مدیران محترم کاروان‌هایی که در سرما و گرما سبب ساز خیر و عرض ارادت زائران به حضرت حجت (عج) در مسجد جمکران می‌شوند، تقدیر و تشکر می‌کنم.

معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران افزود: مسجد مقدس جمکران به عنوان یک مأمن و محل آرامش برای مستضعفین به شمار می‌آید تا در اینجا با احساس آرامش خاطر، خود را برای ظهور امام زمان (عج) آماده کنند.

وی افزود: باید این نعمت حضور در مسجد جمکران و خدمت به اهل بیت (ع) را قدر بدانید و شکر زیادی برای این نعمت به عمل آورید. ما خادمین شما در مسجد مقدس جمکران نیز خدمت به زائران و تداوام ارتباط با شما را وظیفه خود می‌دانیم.

حجت الاسلام و المسلمین هاشمیان با اشاره به برنامه‌های ستاد ساماندهی به کاروان مسجد مقدس جمکران، اظهار داشت: برنامه‌های متعددی از سوی این ستاد در نظر گرفته شده است اما برای انجام آن‌ها به همراهی و به تعبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی، همدلی و همزبانی مدیران کاروان‌ها نیاز داریم و در این زمینه دست همکاری به سوی شما دراز می‌کنیم.

وی از برنامه‌های آتی مسجد جمکران برای ساماندهی کاروان‌های زیارتی خبر داد و تصریح کرد: رسیدگی به مسائل فرهنگی، اهداء بسته‌های فرهنگی متناسب با نیاز و مناسبت‌ها، ارائه خدمات مبلغان از مبداء حرکت و نظارت بر اسکان و تغذیه زائران در آینده، از جمله برنامه‌های مسجد جمکران برای کاروان‌های زیارتی است که شروع آن با شناسایی و شناسنامه دار شدن این کاروان‌هاست.

معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران خاطرنشان کرد: از امام رضا (ع) نقل شده است که خدایا ما را به همراهی امام زمان (عج) مفتخر کن و ما را در حزب حضرت حجت (عج) و کسانی که در کنار وی صبر می‌کنند و رضای تو را با همراهی ولی‌ات طلب می‌کنند، قرار بده و از خداوند منان طلب می‌کنیم که مشمول فرازهای ادعیه صادر شده از معصومین (ع) قرار بگیریم.

آدرس کوتاه :