رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

سخن نور - سیمای نور

 

 

معرفی برنامه های شبکه نور

سخن نور

سخن نور


Loading the player...

سخن نور

اگر خون پاک شهداي 19 دي و ساير شهداي بزرگوار انقلاب اسلامي نبود به طور قطع اين انقلاب شکوهمند به ثمر نمي‌رسيد و شايد دين در اين مملکت احيا نمي ‌شد، قيام 19 دي دين را در کشور احيا کرد.

روز هفدهم دي ماه سال 56 در روزنامه اطلاعات که يکي از روزنامه‌هاي کثيرالانتشار زمان طاغوت محسوب مي‌شد مقاله توهين آميزي نسبت به ساحت مرجع عاليقدر جهان تشيع حضرت امام خميني(ره) چاپ شد که اين خبر به اطلاع امت انقلابي قم رسيد و صبح روز هجدهم يعني روز بعد جمعي حدود 50،60 نفر از طلاب براي دفاع از امام خميني(ره) به عنوان رهبر نهضت اسلامي و انقلاب، مقابل مدرسه خان تجمع کردند که همه اين افراد طلبه بودند.

اين گروه از آنجا به خدمت آيت ‌الله گلپايگاني رسيدند و ايشان نيز با استقبال خوبي از طلاب، از حضرت امام(ره) اعلام حمايت و ما را در حرکت خود تشويق کردند. وقتي از منزل آيت ‌الله گلپايگاني به سمت بيرون حرکت مي‌ کرديم در مقابل با مأموران ساواک روبرو شديم و آنها با وسايل خودشان حمله و طلاب را متفرق کردند ولي قرار شد جمعيت همان روز به منزل يکي ديگر از مراجع تقليد حرکت کند و از کوچه پس کوچه‌ها خود را به آنجا برسانند....

برنامه سخن نور سيماي مرکز نور به ويژه برنامه قيام مردم قم در 19 دي وديدار و تجديد بيعت ايشان با مقام معظم رهبري مي پردازد.

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.