رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

سرپرست تیم فوتسال یاسین پیشرو قم انتخاب شد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


حکمی از سوی مدیرعامل باشگاه یاسین پیشرو قم، امید رحمتی با حفظ سمت مدیر اجرایی، به عنوان سرپرست تیم فوتسال این باشگاه هم انتخاب شد.

بعد از استعفای مهدی پاک:

چند روز پیش بود که مهدی پاک سرپرست تیم فوتسال یاسین پیشرو قم از سمت خود به دلیل آنچه که مشغله‌های کاری و تحصیلی عنوان شد، استعفا داد تا مسئولان این باشگاه به فکر انتخاب سرپرست جدیدی باشند.

بر این اساس و بعد از تصمیم‌گیری مدیران باشگاه، امید رحمتی تا پایان فصل سرپرست تیم یاسین پیشرو خواهد بود.

علی رحمانی مدیرعامل باشگاه یاسین پیشرو با تایید این خبر،  گفت: هدفمان این بود که دیگر تا پایان فصل سرپرستی را انتخاب نکنیم ولی مسائل قانونی اجازه چنین چیزی به ما نمی‌داد. بر همین اساس امید رحمتی که مدیر اجرایی باشگاه بود به عنوان سرپرست تیم تا پایان فصل فعالیت خواهد کرد.

متن حکم انتخاب امید رحمتی سرپرست جدید تیم فوتسال یاسین پیشرو قم که از قهرمانان رشته جودو است، از سوی علی رحمانی، مدیر عامل این باشگاه زده شده، به شرح زیر است:

« برادر گرانقدر جناب آقای امید رحمتی؛

با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد نظر به شایستگی های جنابعالی در مقاطع مختلف و همچنین اعتماد هیات مدیره محترم باشگاه فرهنگی - ورزشی یاسین پیشرو به جنابعالی بدینوسیله شما را با حفظ سمت مدیر اجرایی به عنوان سرپرست تیم فوتسال یاسین پیشرو منصوب می‌کنم. امید است با بهره‌گیری از توان خود و نظرات کارشناسان در جهت ایجاد یکدلی و صمیمیت بیش از پیش در این راستا موفق باشید. از خداوند متعال برایتان سربلندی و بهروزی مسالت دارم.»/مهر

آدرس کوتاه :