جهش تولید | چهارشنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۹

سفیر قم با پیروزی بر شهرداری نیشابور به صعود امیدوار‌تر شد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

سفیر قم با پیروزی بر شهرداری نیشابور به صعود امیدوار‌تر شد


تیم والیبال سفیر قم با پیروزی برابر شهرداری نیشابور در هفته چهاردهم لیگ دسته اول والیبال کشور به صعود به مرحله حذفی این مسابقات امیدوار‌تر شد.

در هفته چهاردهم؛

بلندقامتان والیبال قم با پیروزی قاطع برابر شهرداری نیشابور در لیگ دسته اول کشور موفق شدند به روند موفقیت‌های خود در نیم فصل دوم ادامه داده و به صعود به پلی آف نزدیک‌تر شوند.

دیدار تیم‌های والیبال سفیر قم و شهرداری نیشابور در شرایطی برگزار شد مه نماینده قم پس از آغاز طوفانی نیم فصل دوم به دنبال کسب یک پیروزی دیگر به منظور افزایش امید به صعود به پلی آف بود و نیشابوری‌ها نیز به امید فرار از منطقه سقوط جدول بودند.

در این مسابقه و در ست نخست، سفیر نمایشی فوق العاده در ست نخست داشت و با دفاع روی تور عالی در این ست توانست شهرداری نیشابور را 25 بر 14 شکست داده و به پیروزی در این بازی امیدوار شود.

در ست دوم، تیم شهرداری نیشابور نمایش بهتری نسبت به ست نخست داشت و تلاش زیادی برای جبران نتیجه کرد اما هوشیاری شاگردان فرید آخوندزاده در تیم سفیر قم مانع از این شد که شهرداری نیشابور در این ست پیروز شود و سفیر در این 25 بر 20 برنده شد.

نیشابوری‌ها که خود را بازنده این مسابقه می‌دیدند در ست پایانی هرچه داشتد رو کردند و با ارائه یک بازی انتحاری تلاش کردند تا به بازی برگردند اما پیروزی سفیر با حساب 25 بر 23 در این ست سبب شد سفیر در مجموع 3 بر صفر برنده این مسابقه شود.

سفیر با کسب این پیروزی شیرین، جمع امتیازات خود را به عدد 18 رساند و به رده ششم جدول صعود کرد در حالی که تیم‌های اول تا چهارم به پلی آف صعود می‌کنند و با توجه به فاصله یک امتیازی سفیر با شهرداری جوان ارومیه و 3 امتیازی با شهدای 15 خرداد پیشوا، سفیر توانایی رسیدن به جمع 4 تیم صعود کننده را دارد.

نماینده والیبال قم 3 مسابقه دیگر تا انتهای فصل در پیش دارد که در این مسابقات باید به دیدار تیم‌های شهدای 15 خرداد پیشوا، شهرداری جوان ارومیه ومقاومت فرمانداری مهاباد برود و در صورت پیروزی در این 3 مسابقه به طور قطع و یقین راهی پلی آف می‌شود.

آدرس کوتاه :