جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

سفیر قم با کسب دومین پیروزی متوالی صدرنشین شد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

سفیر قم با کسب دومین پیروزی متوالی صدرنشین شد


تیم والیبال جوانان سفیر قم با کسب دومین پیروزی متوالی خود صدرنشین مرحله نهایی رقابت‌های لیگ دسته یک والیبال جوانان باشگاه‌های کشور شد.

به میزبانی قم؛

شاگردان غلامرضا قربانی در تیم والیبال جوانان سفیر قم امروز در دومین دیدار خود در چارچوب مسابقات مرحله نهایی لیگ دسته اول والیبال جوانان باشگاه‌های کشور به مصاف تیم عقاب نهاجا تهران رفتند و دومین پیروزی خود را مقابل این تیم کسب کردند.

والیبالیست‌های جوان سفیر قم در این دیدار همانند نخستین مسابقه خود که توانسته بودند تیم جوانان شهدای 15 خرداد پیشوای ورامین را با نتیجه 3 بر صفر شکست بدهند مقابل تیم جوانان عقاب نهاجا تهران به برتری قاطع 3 بر صفر دست یافتند.

در این دیدار که در حضور تماشاگران علاقمند به والیبال در سالن شهید محمود رضائیان قم برگزار شد، تیم والیبال جوانان سفیر قم در تلاش برای کسب دومین پیروزی متوالی خود در مرحله نهایی مسابقات لیگ دسته اول والیبال جوانان باشگاه‌های کشور گیم نخست را 25 بر 23 به سود خود خاتمه داد.

در این گیم تیم والیبال جوانان عقاب نهاجا تهران از برخی اشتباهات بازیکنان سفیر قم در زدن سرویس بهره برد و خود را تا امتیاز 23 به تیم سفیر قم رساند اما با تعویض‌های به موقعی که کادر فنی تیم سفیر داشت در نهایت 2 امتیاز پایانی به نماینده قم اختصاص پیدا کرد.

در دومین گیم مسابقه سفیر قم و عقاب نهاجا تهران در روز دوم دیدارهای مرحله نهایی والیبال جوانان کشور در قم، این بار والیبالیست‌های سفیر قم قوی‌تر ظاهر شدند و دیگر مرتکب اشتباهات گیم نخست نشدند تا بدین ترتیب گیم دوم را با حساب 25 بر 17 به سود خود خاتمه بدهند.

تیم والیبال جوانان عقاب نهاجا تهران که امتیازات این بازی را از دست رفته می‌دید برای اینکه به جریان مسابقه بازگشته و فاصله را جبران کند در گیم سوم به آب و آتش زد و سعی کرد از فرصت‌های خود به خوبی استفاده کرده و تیم سفیر قم را با دفاع روی‌تور به دردسر بیاندازد اما اینگونه نشد.

در سومین گیم مسابقه تیم‌های والیبال جوانان سفیر قم و عقاب نهاجا تهران این شاگردان غلامرضا قربانی در تیم والیبال جوانان سفیر بودند که همانند گیم دوم خوب، منطقی و سنجیده بازی کردند و در نهایت به برتری 25 بر 19 رسیدند تا صاحب 3 امتیاز این دیدار شوند.

والیبالیست‌های جوان تیم سفیر قم با پیروزی در این مسابقه 6 امتیازی شدند و به سبب اینکه در هیچ‌ یک از دو مسابقه قبلی خود به حریفان در هیچ گیمی نباختند در صدر جدول رده‌بندی ایستادند و جدی‌ترین رقیب آنها یعنی تیم والیبال جوانان مناطق نفت‌خیز جنوب نیز با 6 امتیاز و البته 2 گیم باخته برابر حریفان در مکان دوم جدول مسابقات مرحله نهایی لیگ دسته اول والیبال جوانان باشگاه‌های کشور قرار گرفت.

آدرس کوتاه :