جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

سفیر قم برای صعود به پلی‌آف تلاش می‌کند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

سفیر قم برای صعود به پلی‌آف تلاش می‌کند


سرمربی تیم والیبال سفیر قم گفت: تیم ما با تمام توان خود در دیدارهای باقی مانده از مرحله گروهی لیگ دسته اول والیبال باشگاه‌های کشور برای صعود به پلی‌آف تلاش خواهد کرد.

لیگ یک والیبال؛

فرید آخوندزاده تصریح کرد: شش بازی دیگر تا پایان دیدارهای مرحله مقدماتی فصل جاری لیگ دسته اول والیبال باشگاه‌های کشور فرصت داریم و در تک‌تک این بازی‌ها به دنبال کسب پیروزی برابر رقبا هستیم.

وی ادامه داد: سخت‌ترین حریفان ما در گروه نخست مرحله مقدماتی لیگ دسته اول والیبال باشگاه‌های کشور تیم‌های کاله جوان آمل و میزان‌فردا مشهد بودند که خوشبختانه تیم ما با انجام بازی‌های بسیار خوب در مقابل این دو تیم، مجموعا سه امتیاز از آنها کسب کرد.

سرمربی تیم والیبال سفیر قم تاکید کرد: به هیچ وجه نمی‌گویم که تیم‌های دیگر حاضر در گروه ما حریفان آسانی هستند بلکه اعتقاد دارم با روحیه‌ بسیار خوبی که تیم ایثار قم از نمایش بسیار خوب و قابل قبول خود در دو دیدار اخیر به دست آورده می‌تواند مقابل دیگر رقبا یک مدعی صد در صد برای کسب سه امتیاز باشد.

وی یادآور شد: ما در حال حاضر از 10 بازی خود 9 امتیاز داریم و در مکان هفتم جدول رده‌بندی رقابت‌های لیگ دسته اول والیبال باشگاه‌های کشور قرار داریم در شرایطی که تیم‌های اول و دوم جدول یعنی کاله‌جوان آمل و میزان‌فردا مشهد به ترتیب 24 و 23 امتیاز دارند.

آخوندزاده اضافه کرد: همچنین تیم‌های شهدای 15 خرداد پیشوای ورامین با 20 امتیاز سوم است و تیم‌های شهرداری جوان ارومیه و مقاومت فرمانداری مهاباد هر کدام با 15 امتیاز در مکان‌های چهارم و پنجم ایستاده‌اند، ملوان تهران با 12 امتیاز ششم است و سفیر قم با 9 امتیاز در مکان هفتم جای دارد.

وی ابراز داشت: ما در هفته‌های باقی مانده از مرحله گروهی لیگ دسته اول والیبال باشگاه‌های کشور با تیم‌های بالاتر از خود یعنی ملوان تهران، شهرداری جوان ارومیه و مقاومت فرمانداری مهاباد سه بازی خانگی در قم خواهیم داشت که تمام تلاشمان را برای کسب سه امتیاز این بازی‌ها انجام می‌دهیم.

سرمربی تیم والیبال سفیر قم اضافه کرد: مطمئنم که اگر بازی خوبی که در مقابل تیم میزان‌فردا و کاله‌جوان انجام دادیم را در 6 بازی باقی مانده از این مرحله انجام بدهیم از مرحله مقدماتی حداقل به عنوان تیم چهارم امکان صعود به مرحله پلی‌اف لیگ دسته اول والیبال کشور را داریم.

وی در ادامه به وضعیت تیمش برای دیدار خانگی با تیم ملوان تهران در هفته دوازدهم لیگ دسته اول کشور اشاره و بیان کرد: تیم تمرینات خوبی انجام داده و از هر نظر توانایی امتیاز گرفتن از تیم ملوان و انتقام شکست بازی نیم‌فصل نخست لیگ دسته اول والیبال باشگاه‌‌های کشور را دارد.

در هفته دوازدهم از مرحله گروهی مسابقات لیگ دسته اول والیبال مردان باشگاه‌های کشور تیم‌های والیبال سفیر قم و ملوان تهران یعنی تیم‌های ششم و هفتم جدول رده بندی گروه نخست، در سالن شهدای بهزیستی قم با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

آدرس کوتاه :