رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

سفیر قم به استراحت رفت - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

سفیر قم به استراحت رفت


تیم والیبال سفیر قم در هفته چهارم مسابقات لیگ دسته اول والیبال مردان کشور به دلیل برخورد با قرعه استراحت نظاره‌گر عملکرد سایر حریفان خواهد بود.

لیگ یک والیبال؛

تیم والیبال سفیر قم در هفته چهارم مسابقات لیگ دسته اول والیبال مردان کشور به دلیل برخورد با قرعه استراحت نظاره‌گر عملکرد سایر حریفان خواهد بود.

بعد از تحمل سه باخت متوالی در هفته‌های سپری شده از فصل جاری مسابقات لیگ دسته اول والیبال مردان باشگاه‌های کشور اکنون شاگردان فرید آخوند‌زاده یک هفته فرصت دارند تا بیش از پیش به بررسی عملکرد فنی خود بپردازند.

سفیر قم امسال سومین سال حضور متوالی خود در مسابقات لیگ دسته اول والیبال مردان باشگاه‌های کشور را سپری می‌کند ولی عملکردی مشابه با 2 فصل گذشته دارد و به نظر می‌رسد با این شرایط نتواند وضعیتی بهتر از 2 فصل قبل داشته باشد.

تیم والیبال سفیر قم در هفته نخست در قم به نماینده آمل باخت و در هفته دوم مغلوب نماینده والیبال مشهد شد تا اینکه در هفته سوم بازی‌ها به سومین باخت متوالی خود در فصل جاری مسابقات لیگ دسته اول والیبال قهرمانی باشگاه‌های کشور تن داد.

تیم والیبال سفیر قم در سومین هفته متوالی طعم تلخ شکست را چشید تا همچنان آخرین تیم و قعرنشین کنونی جدول رده‌بندی رقابت‌های فصل جاری لیگ دسته اول والیبال مردان قهرمانی باشگاه‌های کشور باشد و در قم نیز علاقه‌مندان به والیبال به آینده این تیم چندان خوش‌بین نباشند.

مسابقات امسال والیبال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور در 2 گروه مقدماتی در حالی به انجام می‌رسد که تیم والیبال سفیر قم در گروه نخست حضور دارد و با تیم‌های مطرحی در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند و کار سختی برای راهیابی به مرحله دوم پیش‌رو دارد.

رقابت‌های گروه نخست از مرحله مقدماتی فصل جاری پیکارهای لیگ دسته اول والیبال قهرمانی باشگاه‌های کشور در نهمین روز آذر ماه با انجام دیدارهای هفته سوم از دور رفت آن در شهرهای مختلف کشور پیگیری شد و طی آن تیم والیبال سفیر سومین باخت متوالی این فصل را تجربه کرد.

والیبالیست‌های تیم سفیر قم با کسب سومین باخت متوالی خود در این رقابت‌ها در انتهای جدول رده‌بندی گروه نخست مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های دسته اول کشور جای گرفتند در حالی که رقابت‌های والیبال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور با شرکت 18 تیم به انجام می‌رسد.

تیم والیبال سفیر قم بر اساس برنامه‌ریزی فدراسیون والیبال کشورمان در سومین هفته از دور رفت مرحله گروهی این رقابت‌ها دومین بازی متوالی خارج از خانه را در میهمانی تیم والیبال ملوان تهران انجام داد و در پایان مشابه باخت‌هایی که در هفته‌های اول و دوم پذیرفته بود یعنی با نتیجه 3 بر 1 مقابل حریف باخت دیگری را متحمل شد.

والیبالیست‌های حاضر در ترکیب تیم سفیر بعد از اینکه در سه دیدار متوالی خود مغلوب تیم‌های کاله جوان آمل، میزان‌فردای مشهد و ملوان تهران بر ‌اساس برنامه‌ریزی سازمان لیگ فدراسیون والیبال در هفته چهارم استراحت دارند و روز نوزدهم آذر ماه در قم میزبان تیم عقاب تهران خواهند بود.

آدرس کوتاه :