رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۸

سفیر قم به کاله‌جوان باخت - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


تیم والیبال سفیر قم در چهارمین بازی مرحله مقدماتی لیگ دسته اول والیبال قهرمانی نوجوانان باشگاه‌های کشور به تیم کاله‌جوان آمل باخت.

لیگ یک والیبال؛

تیم والیبال سفیر قم در چهارمین بازی مرحله مقدماتی لیگ دسته اول والیبال قهرمانی نوجوانان باشگاه‌های کشور به تیم کاله‌جوان آمل باخت.
 
دیدارهای مرحله مقدماتی مسابقات فصل جاری لیگ دسته اول والیبال قهرمانی رده سنی نوجوانان باشگاه‌های کشور در حالی ادامه پیدا کرد که در روز پایانی بازی‌های مرحله گروهی چهره چهار صعود‌کننده به مرحله پایانی مشخص شد.
 
در این مرحله 11 تیم حضور دارند که بازی‌های خود را طبق برنامه‌ریزی انجام شده در دو گروه پنج و 6 تیمی برگزار می‌کنند و از هر گروه دو تیم جواز صعود به مرحله نیمه نهایی را به دست می‌آورد تا بدین ترتیب گام به گام قهرمان لیگ دسته اول والیبال قهرمانی نوجوانان باشگاه‌های کشور مشخص شود.
 
بازی‌های امسال با شرکت 11 تیم در دو گروه به میزبانی هیئت والیبال استان مرکزی برنامه‌ریزی شده است و تیم‌های حاضر در هر گروه به شکل دوره‌ای با یکدیگر مسابقه می‌دهند، در این میان تیم والیبال سفیر استان قم در گروه نخست مقدماتی به مصاف حریفان خود می‌رود.
 
در این رقابت‌ها پنج تیم کاله جوان آمل، شهدای 15 خرداد پیشوا، شهرداری اراک پدافند اصفهان و شهرداری نیشابور حریفان تیم والیبال نوجوانان سفیر قم در گروه نخست مرحله مقدماتی محسوب می‌شوند و سایر تیم‌ها نیز در گروه دوم این مرحله از لیگ دسته اول والیبال نوجوانان کشور با یکدیگر مسابقه می‌دهند.
 
بازی‌های مرحله مقدماتی در حالی به میزبانی هیئت والیبال استان مرکزی در شهر اراک به انجام رسید که از هر گروه دو تیم صعود کردند ولی به دلیل کسب نتایج ضعیف در بین صعودکننده‌ها خبری از تیم والیبال نوجوانان سفیر قم نیست و این تیم با شکست در آخرین مسابقه از گردونه رقابت‌ها کنار رفت.
 
سفیر قم در چهارمین و آخرین بازی‌ خود از دور مقدماتی لیگ دسته اول والیبال نوجوانان باشگاه‌های کشور برابر تیم والیبال نوجوانان کاله‌جوان آمل به میدان رفت و در حالی که بازی خوبی ارائه می‌کرد اما نتوانست نتیجه خوبی کسب کند و سرانجام برای سومین بار در این مرحله باخت.
 
این دیدار تنها سه گیم به طول انجامید و با وجود اینکه والیبالیست‌های سفیر قم می‌توانستند با کمی دقت بیشتر و عجله نکردن از حریف خود امتیاز بگیرند اما در سه گیم باختند تا بدین ترتیب برتری سه بر صفر به سود تیم رقیب شکل گرفته و سفیر قم حذف شود.
 
در بازی‌های این گروه تیم‌ والیبال سفیر قم به ترتیب به تیم‌های نوجوانان شهدای 15 خرداد پیشوای ورامین، پدافند اصفهان و کاله‌جوان آمل باخت و با وجود برتری مقابل تیم‌ شهرداری نیشابور نتوانست راهی مرحله نهایی لیگ دسته اول والیبال نوجوانان باشگاه‌های کشور شود در حالی که مسابقات لیگ دسته اول والیبال رده سنی نوجوانان باشگاه‌های کشور با شرکت 11 تیم در دو گروه به میزبانی شهر اراک به انجام رسید.
آدرس کوتاه :