سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

سفیر قم در مرحله نهایی لیگ والیبال بانوان کشور شرکت می‌کند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

سفیر قم در مرحله نهایی لیگ والیبال بانوان کشور شرکت می‌کند


نایب رئیس هیئت والیبال قم از حضور تیم والیبال سفیر قم در مرحله نهایی لیگ دسته اول والیبال بانوان کشور و تلاش این تیم برای صعود به لیگ بر‌تر خبر داد.

رامین خبر داد؛

نسرین رامین اظهار داشت: نماینده والیبال قم امسال پس از سال‌ها دوری از مسابقات قهرمانی کشور در این رقابت‌ها شرکت کرده است و با توجه به درخشش در دور مقدماتی، از مدعیان جدی صعود به لیگ بر‌تر کشور است.

وی افزود: تیم والیبال بانوان سفیر قم در مرحله نهایی رقابت‌های لیگ دسته اول والیبال بانوان باشگاه‌های کشور نهم بهمن ماه به مصاف حریفان می‌رود در حالی که در مرحله نهایی 4 تیم برای دریافت 2 سهمیه صعود به لیگ بر‌تر تلاش می‌کنند.

نایب رئیس هیئت والیبال قم گفت: مرحله نهایی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های دسته اول بانوان کشور جام زنده‌یاد حسین معدنی روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری نهم و دهم بهمن‌ماه در تهران برگزار می‌شود.

رامین بیان کرد: تیم‌های هیئت والیبال استان تهران و سفیر قم از گروه نخست دور مقدماتی و تیم‌های میزان خراسان و معدن استقلال‌آباده از گروه دوم مرحله مقدماتی به عنوان تیم‌های اول و دوم به مرحله نهایی این رقابت‌ها صعود کرده‌اند و مسابقات خود را به صورت نیمه نهایی و فینال برگزار می‌کنند.

وی عنوان کرد: در آغاز مرحله نیمه نهایی این مسابقات روز پنج شنبه نهم بهمن تیم‌های هیئت والیبال استان تهران و معدن استقلال آباده به مصاف یکدیگر می‌روند و سپس تیم‌های سفیر قم و میزان خراسان نیز با یکدیگر مسابقه می‌دهند.

نایب رئیس هیئت والیبال قم تصریح کرد: روز جمعه دهم بهمن‌ماه تیم‌های برنده 2 بازی فوق برای کسب مقام قهرمانی سال 93 به مصاف یکدیگر می‌روند و تیم‌های بازنده برای جایگاه سومی با یکدیگر مسابقه می‌دهند و این بدان معنی است که تیم‌های پیروز مسابقات نیمه نهایی و راه یافته به فینال جواز حضور در لیگ بر‌تر را به دست می‌آورند.

رامین خاطرنشان کرد: نماینده والیبال قم در صورت راهیابی به لیگ بر‌تر بانوان برای نخستین بار به این مسابقات صعود می‌کند.

آدرس کوتاه :