جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

سلام بر قدس - رادیو قم

 

 

معرفی برنامه های رادیو قم

سلام بر قدس

سلام بر قدس


Loading the player...
روز جهانی قدس روزی بزرگ که حضور گسترده مردم جهان و مخصوصا شهر مقدس قم در این مراسم اعلام حمایتی جهانی از مقاومت مسلحانه غزه  و بیانگر همبستگی مسلمانان بود.

روز قدس  مناسبتی رسمی در جمهوری اسلامی ایران است که از یک سال پس از انقلاب ایران، در آخرین جمعهٔ ماه رمضان و در حمایت از ملت فلسطین برگزار می‌شود هم‌چنین در این روز، گروه‌هایی از مسلمانان در نقاط مختلف جهان حمایت خودشان را از مردم فلسطین به نمایش می‌گذارند.

روز جهانی قدس نشانه ای بر اعتماد و همبستگی جهانی با ایران و آرمان های اصیل ملت ایران است که ضمن خنثی سازی طراحی غرب مبنی بر ایران هراسی، ظرفیت های جهانی ایران را نشان می دهد.

 این حضور نشان داد که حمایت از مقاومت منطقه نه تنها موجب انزوای ملت ایران و نظام اسلامی نشده بلکه زمینه ساز جایگاه ویژه آن در صحنه بین الملل است که ظرفیت های عظیم سیاسی و حتی اقتصادی و امنیتی را برای ایران رقم زده است و حمایت از مقاومت استمرار بخش این روند و در انزوا قرار گرفتن بیشتر دشمنان این مرز و بوم خواهد بود.

صدای قم  از ساعت 9 صبح تا 12:30 برنامه «سلام بر قدس» را به گوش مخاطبان خود رساند. تا با برنامه استودیویی و نیز گزارش های همکاران این حضور پرشور را به گوش مخاطبان خود برساند.

عوامل این برنامه:

تهیه کننده:
مهدی سلطانی

مجری ها:
علی نعمت اللهی و خانم لطفی

گزارشگرها
: آقایان خانی و اشرفی

دستیار:
آقای راونجی

نویسنده:
خانم ماشااللهی

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.