جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

سلام بر قدس - رادیو قم

 

 

معرفی برنامه های رادیو قم

سلام بر قدس

سلام بر قدس


همه ساله بر اساس یک حرکت دینی و خواست ملی که بر زبان پیر جماران جاری شد، دریک اقدام خودجوش، گروه های گسترده‌ای از مردم با زبان روزه به خیابان‌ها می‌آیند و حمایت و پشتیبانی خود را از ملت فلسطین ابراز می‌کنند. مراسم راهپیمایی روز قدس صبح   آخرین جمعه ماه مبارک رمضان از ساعت 10:30 و با حضور اقشار مختلف مردم در سراسر کشور ازجمله قم آغاز شد و شهرهای مختلف شاهد حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس امسال بودند.

صدای مرکز قم ویژه برنامه «سلام بر قدس» را به صورت زنده و مستقیم پخش کرد.

در این برنامه ضمن پخش سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای به عنوان خطیب مراسم روز جهانی قدس در شهر قم، با ارتباط پیوسته با گزارشگران سطح شهر و در طول مسیر راهپیمایی، حضور پرشور ملت مسلمان و روزه‌دار قم منعکس  شد. همچنین در این برنامه پیام دعوت مراجع و علمای حوزه علمیه قم و ائمه جمعه و جماعات بخش‌ها و شهرهای استان قم به مردم ابلاغ  کرد. کارشناسی و تحلیل سیاسی و تلفن‌های مردمی نیز از جمله بخش‌های این ویژه برنامه زنده است.

ویژه برنامه زنده «سلام بر قدس» به همت تلاشگران صدای مرکز قم و تهیه کنندگی ابراهیم پازوکی و گویندگی علیرضا نعمت اللهی جمعه 19 تیر 94 از ساعت 9 صبح به مدت 180 دقیقه تقدیم شنوندگان رادیو قم شد.

Loading the player...
عوامل تولید:

تهیه کننده: آقای پازوکی

دستیار تهیه: آقای حسینی

نویسنده: خانم ماشاءاللهی

گوینده: آقای نعمت اللهی

گزارشگران: آقایان خانی، عظیمی

ارتباطات: خانم قرنلی

هماهنگی: آقای باقری معین

تاریخ تولید: 1394
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.