جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

سومین خرید جدید سفیر قم در آستانه مصاف با صدرنشین - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

سومین خرید جدید سفیر قم در آستانه مصاف با صدرنشین


تیم والیبال سفیر قم برای حضور پرقدرت در مصاف با صدرنشین لیگ دسته یک والیبال باشگاه‌های کشور سومین خرید جدید خود را انجام داد.

در لیگ والیبال دسته اول؛

10 هفته سپری شده از مسابقات مرحله گروهی فصل جاری بازی‌های لیگ دسته یک والیبال باشگاه‌های کشور برای تیم والیبال بزرگسالان سفیر قم در مصاف با رقبای خود نتایج خوبی برای نماینده والیبال استان قم به دنبال نداشته است.
این در حالی است که یک مدیر علاقمند به والیبال به نام قربانی تا کنون از جیب شخصی خود هزینه‌های زیادی را برای سرپا نگهداشتن این تیم در جدال با حریفان دسته یکی انجام داده و به شدت دوست دارد که تیم تحت مدیریتش به بالاترین سطح رقابت‌های باشگاهی یعنی لیگ برتر والیبال راه یابد.
با درخواست کادر فنی تیم والیبال سفیر قم و با موافقت مدیریت این باشگاه در آستانه دیدار هفته یازدهم لیگ دسته یک والیبال مردان باشگاه‌های کشور در سالن ورزشی شهدای بهزیستی قم که برابر تیم مدعی میزان‌فردای مشهد انجام می‌شود، این تیم یک بازیکن جدید دیگر به نام سعید جعفری را خدمت گرفت.
این در حالی است که با توجه به سومین فصل حضور تیم والیبال سفیر قم در مسابقات لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور انتظار می‌رفت این تیم یکی از بهترین تیم‌های حاضر در لیگ و یکی از مدعیان صعود به بازی‌های لیگ برتر والیبال کشورمان باشد و بسیار باقدرت در لیگ ظاهر شود اما هرگز تا کنون اینگونه نشده است.
این تیم جزو تیم‌هایی است که در ابتدای فصل از لحاظ یارگیری به دنبال استعدادهای جوان و جویای نام در بین بهترین‌های والیبال کشور بود و هم‌اکنون تیمی جوان به همراه کادر فنی و سرمربی با دانش و پرتجربه به نام فرید آخوندزاده در راس کادر فنی دارد اما در نتیجه‌گیری خوب عمل نکرده است.
سرمربی تیم والیبال سفیر قم با آگاهی از اینکه بازی مقابل تیم میزان فردا مشهد در هفته یازدهم مرحله گروهی مسابقات لیگ دسته یک والیبال باشگاه‌های کشور بسیار سخت است هم سومین بازیکن جدید یعنی سعید جعفری را به این تیم آورد و هم اینکه آنالیز کاملی از رقیب مشهدی انجام داده تا صدرنشین لیگ دسته یک والیبال باشگاه‌های کشور در قم متوقف کند.
کادر فنی سفیر قم امیدوار است که سعید جعفری یکی از بهترین بازیکنان این تیم در بازی‌های باقی‌مانده از دور برگشت لیگ دسته یک والیبال باشگاه‌های کشور بوده و نقش مثبتی در ترکیب این تیم در مقابل حریفان دسته یکی داشته باشد و سفیر همراه با مهره‌های جوان خود از انتهای جدول لیگ دسته یک والیبال جدا شود.
دیدار تیم‌های والیبال سفیر قم با میزان‌فردای مشهد بین‌ تیم‌های هشتم و صدرنشین جدول 9 تیمی گروه نخست مسابقات لیگ دسته یک والیبال مردان باشگاه‌های کشور از ساعت 17 روز چهارشنبه بیست و چهارم دی ماه در سالن شهدای بهزیستی قم برگزار می‌شود.

آدرس کوتاه :