جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

سومین میزبانی متوالی قم از برنامه‌های آماده‌سازی تیم ملی کاراته - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

سومین میزبانی متوالی قم از برنامه‌های آماده‌سازی تیم ملی کاراته


معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان قم از سومین میزبانی متوالی قم از اردو و برنامه‌های آماده‌سازی تیم ملی کاراته بزرگسالان ایران خبر داد.

رمضانی خبر داد؛

روح‌الله رمضانی اظهار کرد:‌ بعد از پایان بازی‌های فصل 94 – 1393 مسابقات سوپر لیگ کاراته مردان باشگاه‌های کشور در هفته نخست خرداد ماه سال جاری، تا کنون سه مرحله از برنامه‌های آماده‌سازی تیم ملی کاراته بزرگسالان برگزار شده است.

وی اضافه کرد: بعد از تغییراتی که به‌طور ناگهانی در کادر فنی تیم ملی کاراته به وجود آمد، خوشبختانه شاهد حضور مربیان شاخص کاراته استان قم یعنی غلامرضا دباغیان به عنوان سرمربی و علیرضا کتیرایی به عنوان مربی در تیم ملی کاراته کشورمان هستیم.

معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان قم افزود: تیم ملی کاراته برای پیگیری روند برنامه‌های آماده‌سازی خود بعد از ایجاد تغییرات در کادر فنی، همان نفراتی که از گذشته در اردو بودند را فراخواند و اکنون از بین آن نفرات ترکیب اصلی تیم ملی در کومیته تیمی و انفرادی مشخص شده است.

وی یادآور شد: به غیر از دباغیان و کتیرایی که نمایندگان استان قم در کادر فنی تیم ملی کاراته به شمار می‌روند، در بین نفرات مورد نظر مربیان تیم ملی برای حضور در مسابقات سال 2015 قهرمانی مردان آسیا، امیر مهدی‌زاده نیز نماینده کاراته‌کاهای مستعد و توانمند قم محسوب می‌شود.

رمضانی بیان کرد: بعد از اینکه رقابت‌های سوپر لیگ کاراته مردان باشگاه‌های کشور اوایل خرداد ماه به پایان رسید، نخستین اردوی تیم ملی کاراته بزرگسالان با کادر فنی جدید را در سالن شهید کبکانیان تهران برگزار کرد و سپس راهی شهر مقدس قم شد تا در خانه کاراته قم اردو بزند.

وی با اشاره به تداوم برگزاری اردوی آماده سازی تیم ملی کاراته در قم، اضافه کرد: پیش از این میزبان اردوهای نهم و دهم تیم ملی کاراته در قم بودیم و اکنون قرار است یازدهمین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی کاراته بزرگسالان از روز شنبه بیستم تیر ماه در استان قم آغاز شود.

معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان قم افزود: بر اساس برنامه‌ریزی فدراسیون کاراته و کادر فنی تیم ملی به رهبری غلامرضا دباغیان، یازدهمین مرحله اردوی تیم ملی همانند دو مرحله قبلی در قم پیگیری خواهد شد و کاراته‌کاها همچنان دوران آمادگی اختصاصی را سپری خواهند کرد.

وی یادآور شد: تمرینات بدن‌سازی، هوازی و کارهای اختصاصی و فنی در این مرحله اردو انجام خواهد شد و این اردو تا روز چهارشنبه بیست و چهارم تیر ماه ادامه دارد تا ملی‌پوشان همچنان بر آمادگی خود برای حضور موفق در پیکارهای قهرمانی آسیا بیافزایند.

رمضانی بیان کرد: تیم ملی کاراته بزرگسالان کشورمان از هشتم شهریور ماه در پیکارهای کاراته قهرمانی 2015 آسیا برابر حریفان خود به روی تاتامی خواهد رفت در حالی که میزبانی این دوره از مسابقات را کشور ژاپن به عنوان یکی از رقبای اصلی تیم ملی بر عهده دارد و رقابت‌ها در شهر یوکوهاما به انجام خواهد رسید.

آدرس کوتاه :