جهش تولید | شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

سومین همایش «نقش نوجوانان در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی» برگزار ‌شد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

سومین همایش «نقش نوجوانان در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی» برگزار ‌شد


همایش «نقش نوجوانان در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی» با حضور جمعی از مسئولان فرهنگی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی در سالن رضوان شهرداری قم برگزار شد.

در قم

 اشکان حاجی عبداللهی «نقش نوجوانان در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی» سه‌شنبه شب در این همایش گفت: این همایش با عنوان نقش نوجوانان در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی برگزار می‌شود و قصد دارد در آن به بررسی دغدغه‌ها و مشکلات نوجوانان بپردازد.

وی گفت: در این همایش نوجوانان و جوانان می‌توانند به صورت مستقیم با مسئولان کشور ارتباط داشته باشند و مشکلات خود را به گوش مدیران کشور برسانند.

دبیر همایش نقش نوجوانان در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی بیان کرد: نوجوانان و جوانانی که در این همایش حضور دارند از نخبگان کشور هستند که از راه‌های دور و نزدیک برای شرکت در این همایش حاضر شده‌اند.

وی عنوان کرد: هدف ما از برگزاری این همایش دستیابی به راهکارهای مناسب برای حل مشکلات و معضلات موجود در جامعه برای نوجوانان است و تاکنون به موارد مثبتی هم دست پیدا کرده‌ایم.

حاجی عبدالهی گفت: این سومین بار است که این همایش برگزار می‌شود و دو دوره قبلی این همایش در استان‌های اصفهان و تهران برگزار شد.

وی ادامه داد: این همایش دو بار در سال اجرا می‌شود که امیدواریم مسئولان برای ادامه کار ما را یاری کنند.

دبیر همایش نقش نوجوانان در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی تاکید کرد: نسل نوجوان آینده سازان مملکت هستند و مدیران فردای این کشور خواهند بود پس چه بهتر مسئولان با تعامل با ما در این همایش نوجوانان را برای اهداف مهم ایران اسلامی حمایت کنند.

حاجی‌عبداللهی درباره روند شکل‌گیری این همایش عنوان کرد: در سال گذشته، برگزاری همایشی با عنوان نقش نوجوانان در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی به ذهنم خطور کرد و به دلیل ارتباطی که با متولیان حوزه نوجوان و دست‌اندرکاران اجرایی نوجوانان در رسانه‌های ملی و مجازی داشتم، متوجه این موضوع شدم افرادی که با نوجوانان سروکار دارند نگران آنها هستند.

وی ادامه داد: بر همین اساس تصمیم گرفتم جلسه‌ای برای هم‌اندیشی برای نوجوانان با همکاری معاونت امور خانواده دفتر رئیس جمهور و نمایندگان مجلس برگزار کنم.

در این مراسم میرهادی قره سید رومیانی نایب رئیس فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی طی سخنانی به اهمیت و نقش نوجوان در جامعه اشاره کرد و گفت: مجلس به این موضوع واقف است که باید زمینه‌های مناسب را برای رشد و تعالی شما جوانان و نوجوانان ایجاد کند تا آینده‌ساز این مملکت باشید.

وی افزود: تمام تلاش مجلس ایجاد بسترهای مناسب برای نوجوانان است و من به نمایندگی از مجلس آماده شنیدن مشکلات و انتقادات شما هستم./ فارس

آدرس کوتاه :