جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

سیمای ورزش - سیمای نور

 

 

معرفی برنامه های شبکه نور

سیمای ورزش

سیمای ورزش


Loading the player...
  • تهیه کننده: جواد سعادتمند
  • کارگردان: حسن رامندی
  • اجرا: دکتر مهدی راونجی و عبدالله رحمانی خواه

برنامه«سیمای ورزش» هر هفته روزهاي يکشنبه ساعت 19:30 از سيماي استاني قم به صورت زنده پخش مي شود.

ورزش به معناي رايج امروزي نمودي نو است. ورزش همگاني موجب افزايش نشاط و بهره وري ورزش قهرماني موجب زياد تر شدن نام هيئت هاي پيروز مي شود.

امروزه در ميان صاحب نظران ديگر بحث از ضرورت و اهميت ورزش و توجيه آن براي مردم مطرح نيست بلکه برنامه ريزي و سرمايه گذاري در اين امر به منظور ارضاء نيازهاي اجتماعي به عنوان ضرورتي اجتناب ناپذير در آمده است.

با عنايت به پيشرفت ، توسعه و اقبال عمومي مخاطبان به تربيت بدني و ورزش از سويي ووجود ظرفيت هاي مناسب و بالا از سوي ديگر مستلزم شناخت دقيق و صحيح وضعيت موجود مي باشد.

در برنامه ورزش استان با توجه به اينکه رشته هاي مختلف ورزشي در شهر مقدس قم فعال بوده و علاقه مندان زيادي را به سمت ورزش هاي همگاني و قهرماني سوق داده است.
با توجه به اينکه رشته هاي مختلف ورزشي و باشگاههاي و هيئتها در شهر قم فعال بوده و علاقه مندان به رشته هاي ورزشي نيز جذب شده اند و با هدف پيشگيري از تنبلي و سستي آحاد جامعه بخصوص جوانان و ترويج ورزش همگاني نياز به توليد تهيه وپخش اين برنامه ضروري به نظر مي رسد.

در هر برنامه به يکي از موضوعات ورزشي روز مطرح شده را به نقد وبررسي ميپردازد.

همچنين عملکرد تيمهاي ورزشي که در ليگ برتر حضور دارند، همراه فعاليت هيئتهاي ورزشي مورد توجه قرار مي گيرد.

از بخشهاي ديگر اين برنامه ميزگرد کارشناسي، گزارش، اخبار ورزشي، نريشن تصوير و ارتباط تلفني با مسئولان ورزش استان و همچنين مخاطبين برنامه است .

سال تولید: 1395
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (4 آرا)
The average rating is 4.5 stars out of 5.