جهش تولید | جمعه، ۲۲ فروردین ۱۳۹۹

سیما نوین قهرمان لیگ والیبال بانوان قم شد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

سیما نوین قهرمان لیگ والیبال بانوان قم شد


تیم والیبال سیما نوین با کسب حداکثر امتیاز از مسابقات خود قهرمان رقابت‌های والیبال لیگ نوجوانان بانوان استان قم شد.

با حضور چهار تیم؛

مسابقات لیگ والیبال نوجوانان دختر استان قم عصر دوشنبه به پایان رسید و تیم والیبال سیما نوین مقام قهرمانی این مسابقات را از آن خود کرد.

در این دوره از مسابقات قهرمانی نوجوانان استان قم که به منظور شناسایی برترین والیبالیست‌ها برای حضور در لیگ نوجوانان کشور برگزار شد ۴ تیم فدک، سیما نوین، کریمه و مکتبی شرکت کردند.

طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته از سوی کمیته برگزاری مسابقات قهرمانی استان برای شناخت تیم برتر این دوره از رقابت‌ها مسابقات به صورت دوره ای طراحی شد و با برگزاری ۶ مسابقه طی سه روز تیم برتر این پیکارها مشخص شد.

تیم والیبال سیما نوین توانست بعد از اتمام شش بازی جایگاه نخست و مدال طلای این رقابت‌ها را آن خود کند و حداکثر امتیازات این مسابقات را به دست آورد تا به عنوان نماینده استان قم در مسابقات قهرمانی کشور شناخته شود البته قرار است تیم منتخبی راهی مسابقات قهرمانی کشور شود.

تیم والیبال مکتبی مقام دوم و مدال نقره این پیکارها را از آن خود کرد و جایگاه سومی و مدال برنز این پیکارها به  تیم والیبال بانوان کریمه رسید تا بدین ترتیب پرونده رقابت‌های والیبال نوجوانان قم بسته شود.

این مسابقات در حالی با حضور مسئول کمیته مربیان هیئت والیبال استان قم به انجام رسید که ضرورت برگزاری این مسابقات انتخاب بازیکنان برتر و سرمربی از سوی این کمیته بود.

پس از پایان مسابقات قهرمانی نوجوانان دختر استان، این کمیته با انتخاب نفرات برتر از میان بازیکنان تیم های شرکت‌کننده این رقابت‌ها، این بازیکنان در قالب تیم استان قم جهت حضور در مسابقات نوجوانان قهرمانی کشور در شهر زنجان اعزام خواهند شد.

آدرس کوتاه :