جهش تولید | چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

شاخصهای ورزشی در قم ۳۰۰ درصد رشد داشته است - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

شاخصهای ورزشی در قم ۳۰۰ درصد رشد داشته است


مدیرکل ورزش و جوانان قم از رشد ۳۰۰ درصدی شاخص‌های مختلف ورزشی قم و کسب ۹۷ مدال جهانی، آسیایی و بین المللی توسط ورزشکاران قمی خبر داد.

عابدی عنوان کرد؛

حسن عابدی درجشنواره تجلیل از قهرمانان برون مرزی ورزش قم که در تالار معصومیه فرمانداری قم برگزار شد اظهار داشت: در سال ۹۳ شرایط بسیار خوبی بر ورزش قم حاکم بود و در برخی شاخص‌های مختلف ورزش قم توانستیم به رشدی ۳۰۰ درصدی برسیم و این رشد خود را در قالب افزایش تعداد مدال‌های ورزش قم در عرصه‌های مختلف نشان داد.

وی افزود: ۹۷ مدال جهانی، آسیایی و بین المللی برای ورزش قم در سال ۹۳ به دست آمد که از آن جمله می‌توان به مدال طلای امیر مهدی‌زاده در مسابقات بازی‌های آسیایی اینچئون در رشته کاراته، مدال برنز وی در مسابقات جهانی برمن آلمان و مدال طلای این کاراته کا از مسابقات دانشجویان جهان در مونته نگرو اشاره کرد.

مدیر کل ورزش و جوانان قم گفت: ورزشکاران زن و مرد قمی در این افتخار سهیم هستند البته بخش بزرگی از این افتخارات مربوط به اعضای هیئت‌های ورزشی، ورزشکاران و مربیان است و باید از تلاش‌های مدیران قبلی ورزش قم نیز قدردانی کنیم.

عابدی بیان داشت: این مراسم سال گذشته نیز برگزار شد و با قولی که از سوی وزارت ورزش به ما داده شد اعتباری به ورزش قم اختصاص یافت که توانستیم از آن طریق بخش مهمی از مشکلات هیئت‌های ورزشی را رفع کنیم.

وی عنوان کرد: استانداری قم نیز همواره کمک حال ورزش قم بوده است و مسادعدت‌های استاندار قم در اواخر سال گذشته و بودجه‌ای که از طریق استانداری در اختیار ورزش قرار گرفت کمک بسیار خوبی برای ما بود.

مدیر کل ورزش و جوانان قم تصریح کرد: رئیس مجلس شورای اسلامی همواره پشتبان ورزش و ورزشکاران قمی بوده و از وی درخواست می‌کنیم که برنامه‌ای برای حل مشکل مسکن و اشتغال ورزشکاران مدال آور ما تدوین کنند تا زحمان این قشر به نوعی جبران شود.

آدرس کوتاه :