جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

شبکه روشنایی شهرک صنعتی محمودآباد قم به بهره‌برداری رسید - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

شبکه روشنایی شهرک صنعتی محمودآباد قم به بهره‌برداری رسید


شبکه روشنایی فاز توسعه شهرک صنعتی محمودآباد قم به طول 3 کیلومتر در مدتی کمتر از سه ماه اجرا و به بهره برداری رسید.

 به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان قم، امیرهوشنگ طیبی‌نژاد مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قم اظهار کرد: شبکه روشنایی فاز توسعه شهرک صنعتی محمودآباد قم با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد ریال از اعتبارات داخلی شرکت اجرا و به بهره‌برداری رسید.

وی با بیان اینکه این پروژه به طول 3 هزار متر در مدت زمانی کمتر از سه ماه اجرایی شد خاطرنشان کرد: در حال حاضر با اجرا شدن این شبکه خیابان‌های اصلی و فرعی شهرک صنعتی محمودآباد قم که واحد صنعتی در آن مستقر هستند از نعمت روشنایی برخوردار شدند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قم استفاده از کابل‌های آلومینیومی خود نگهدار را از مزیت‌های این پروژه عنوان کرد و افزود: با بهره گیری از تکنولوژی روز به جای استفاده از کابل‌های مسی، توانستیم در هزینه‌های این پروژه حدود 40 درصد صرفه جویی داشته باشیم.

وی با تقدیر از تعاملات مثبت شرکت توزیع برق استان در اجرای پروژه‌های شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان قم افزود: بهره‌گیری از روش‌های جدید در انجام طرح‌های در حال اجرا در زمینه برق با توجه به تخصصی بودن و دقت بالا و ایمنی، نیازمند همتی مضاعف است که در این راستا شرکت توزیع برق استان کمال همکاری را با شرکت شهرک‌های صنعتی قم داشته است.

// فارس

آدرس کوتاه :