سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

شرایط واگذاری ۱۰۰ درصدی باشگاه صبا به بخش خصوصی فراهم نیست - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

شرایط واگذاری ۱۰۰ درصدی باشگاه صبا به بخش خصوصی فراهم نیست


مدیرعامل باشگاه صبای قم با بیان اینکه ۸۰ درصد سهام صبا به بخش خصوصی واگذار می‌شود گفت: شرایط واگذاری ۱۰۰ درصدی باشگاه صبا به بخش خصوصی فراهم نیست.

جهانبینی خبر داد؛

عباس جهان‌بینی اظهار داشت: پرونده واگذاری باشگاه صبا به بخش خصوصی مفتوح است و قرار است طی هفته آینده به نتایج نهایی برسیم و روال قانونی برای واگذاری باشگاه صبا انجام شود.

وی افزود: 80 درصد سهام صبا به بخش خصوصی واگذار می‌شود زیرا شرایط واگذاری 100 درصدی باشگاه صبا به بخش خصوصی فراهم نیست و قرار است 20 درصد باقی‌مانده در اختیار استانداری قم باشد.

مدیرعامل باشگاه صبای قم گفت: با توجه به این که واگذاری 100 درصدی و قطعی صبا به بخش خصوصی نیازمند گذشت زمان زیادی بود و در عمل وقت زیادی از صبا می‌گرفت مقرر شد فرآیند واگذاری فعلاً به شیوه فوق انجام شود.

جهان‌بینی بیان کرد: در روزهای اخیر جلسه ای با استانداری قم در مورد وضعیت واگذاری صبا و متقاضیان خرید و انتظارات آن‌ها داشته‌ایم و امیدواریم تا روزهای آخرین هفته آینده، نتیجه نهایی در این بازه اتخاذ شود.

وی عنوان کرد: در حال حاضر صبا 2 مشتری جدی دارد که به آن‌ها اعلام کرده‌ایم هر چه سریع‌تر و حداکثر تا روز شنبه نسبت به نهایی کردن وضعیت خود اقدام کنند تا بیش از این وقتی از تیم هدر نرود.

مدیرعامل باشگاه صبای قم تصریح کرد: صبا در صورت واگذاری از قم خارج نمی‌شود و این، اصلی اساسی برای استانداری قم بوده که صبا تحت هر شرایطی در قم بماند البته امیدواریم شرایط برای پشتیانی بهتر صبا فراهم شود.

آدرس کوتاه :