جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

شرایط 2 متقاضی باشگاه صبای قم درحال بررسی است - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

شرایط 2 متقاضی باشگاه صبای قم درحال بررسی است


عضو هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی صبای قم گفت: آمادگی واگذاری 100 درصدی باشگاه به بخش خصوصی وجود دارد و همچنان شرایط 2 متقاضی باشگاه صبای قم در حال بررسی در مراجع ذیربط است.

رضوی بیان کرد؛

سید حسن رضوی ابراز داشت: هدف مجموعه استان در آن است که تیم به بخش خصوصی واگذار شود از این رو برخی پیشنهادات واصل شد و اکنون شرایط و ضوابط 2 متقاضی در حال بررسی است.
وی در پاسخ به این سوال که آیا تاخیر در تعیین تکلیف باشگاه صبای قم مشکلات تیم فوتبال صبا را در حین فصل نقل و انتقالات بیشتر نخواهد کرد گفت: هیات مدیره به این امر واقف است که اگر با تاخیر مواجه شویم دچار مشکل خواهیم شد اما چاره ای جز این نداریم که باشگاه صبا را به بخش خصوصی واگذار کنیم.
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی قم افزود: در شرایط فعلی که دولت با کاستی های مالی مواجه است ادامه تیم داری توسط استانداری را به صلاح نمی دانیم و باید از سیاستهای دولت در واگذاری امور به بخش خصوصی تبعیت کنیم.
وی ابراز داشت: باید بتوانیم برای اداره باشگاه صبای قم از توان بخش خصوصی استفاده کنیم که این مساله اما و اگرهای بسیار دارد و همه در تلاش هستیم که کار به نتیجه مناسبی برسد.
وی اظهار داشت: هم اکنون شرایط گذاشته شده توسط 2 متقاضی از بخش خصوصی در حال بررسی است و این در حالی است که نمی توانیم زمان مشخصی را برای تعیین تکلیف نهایی مشخص کنیم چرا که بحث طرفینی مطرح است و خریدار و فروشنده باید راضی شوند.
رضوی افزود: استانداری قم در حقیقت در سال های گذشته نقش اسپانسری و جذب ظرفیت های سرمایه گذاری برای صبای قم را داشته و این در حالی است که سال گذشته به دلیل مشکل صدا و سیما کمک مورد نیاز به باشگاه ها انجام نشد و تمام باشگاه هایی که مجموعه های صنعتی پشت سر آن ها نبود با مشکل مواجه شدند.

آدرس کوتاه :