حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۲۶ مهر ۱۳۹۷

شروع برنامه های دهه بصیرت از 9دی با سخنرانی حجت الاسلام ذوالنوری در مدرسه فیضیه - نمایش محتوای گفتگوی خبری

 

 لطفی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت:در دهه بصیرت نکوداشت 9دی ، کنگره شهدای روحانیت، بزرگداشت 19 دی و دیگر مناسبت های تاثیر گذار در دهه بصیرت با همراهی پرشکوه مردم برگزار خواهد شد.

لطفی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در گفتگوی خبری گفت: روز شنبه همزمان با سراسر کشور تجمع حماسی 9 دی در مدرسه فیضیه با سخنرانی حجت الاسلام ذوالنوری برگزار خواهد شد.

لطفی با اعلام شروع برنامه های دهه بصیرت از نماز جمعه این هفته تا 19 دیماه گفت: در این دهه نکوداشت 9دی ، کنگره شهدای روحانیت، بزرگداشت 19 دی و دیگر مناسبت های تاثیر گذار در دهه بصیرت با همراهی پرشکوه مردم برگزار خواهد شد.

وی نکوداشت 9دی  را با هدف  شکرانه نعمت خداوند در درهم پیچیدن فتنه 88 عنوان کرد و گفت: بر  اساس اسناد بدست آمده فتنه 88 با یک برنامه ریزی 15 ساله انجام شد که با راهپیمایی باشکوه مردم در یوم الله 9 دی  متوقف گردید.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تصریح کرد: 85 درصد جمعیت کنونی کشور شرایط قبل از انقلاب را درک نکرده اند و 51 درصد نیز در شرایط جنگ تحمیلی حضور نداشتند که دشمن در جهت شبهه افکنی روی همین افراد است.

لطفی عنوان کرد: اسلام جاری در جمهوری اسلامی ایران در حال رواج بین آزادیخواهان و مستضعفین جهان است که دشمن با هراس از این موضوع از ابتدای انقلاب تا کنون به شیوه های گوناگون در حال مقابله و جلوگیری از این نفوذ است.

وی تصریح کرد: بزرگداشت چهلیمن سالگرد پیروزی انقلاب  در حال انجام است تا با تبیین افتخارات و کارنامه نظام در این چهل سال شناخت مردم از انقلاب و نظام بیش از پیش شود .

رئیس شورای هماهنگی خاطرنشان کرد: رجوع به فرهنگ ایرانی اسلامی و جلوگیری از ترویج فرهنگ غربی در جامعه یکی از راههای مبارزه با دشمن در جبهه های فرهنگی است.


آدرس کوتاه :