جهش تولید | دوشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۹

شروع هر روز با صبحانه مرکز قم - روابط عمومی

 

 


شروع هر روز با صبحانه مرکز قم


برنامه زنده تلویزیونی "صبحانه" هر روز صبح از شبكه نور پخش مي شود.

به گزارش روابط عمومي صدا وسيماي مركز قم ، برنامه صبحگاهي "صبحانه " هر روز ساعت 7صبح به تهيه كنندگي علي فرحناك و عباس غلامي به صورت زنده روي آنتن شبكه استانی نور و شبكه سراسری شما مي رود.

فرحناك با بيان اينكه "صبحانه" برنامه اي با رويكرد ايجاد نشاط و انرژي در ساعات ابتدايي صبح در مخاطبان است گفت: در اين برنامه بيشتر به اطلاع رساني پيرامون موضوعات اجتماعي پرداخته مي شود و حالت تحليلي ندارد.

وي در ارتباط با بخش هاي مختلف اين برنامه گفت: در اين برنامه ارتباط تلفني با كارشناس هواشناسي براي بررسي وضعيت آب و هوايي انجام مي شود و وضعيت ترافيكي شهر نيز با تماس تلفني با پليس راهور به اطلاع مخاطبان ميرسد.

تهيه كننده "صبحانه " افزود: اطلاع رساني رويدادهاي فرهنگي هنري ، پخش ووله هاي صبحگاهي با ريتم تند و انرژي بخش  از ديگر بخشهاي اين برنامه است.

فرحناك تصريح كرد: در "صبحانه" با پخش گزارش از مشاغل مختلف ويژگي هاي اين مشاغل و چگونگي ارتباطشان با مردم بيان ميشود همچنين كارشناس گردشگري برنامه مكان هاي توريستي را براي سفرهاي يك روزه پايان هفته معرفي ميكند.

وي خاطرنشان كرد: در هر برنامه يك مهمان از جوانان نخبه ، كشاورزان نمونه، كار آفرينان و فعالان بخش هاي مختلف فرهنگي هنري و اقتصادي  حضور پيدا ميكند و فعاليت هاي خود را تشريح ميكند.

تهيه كننده "صبحانه" ابراز كرد: بر اساس پيامك ها و تماس هاي دريافتي مخاطبان ارتباط خوبي با اين برنامه برقرار كرده اند و رضايتمندي خوبي نسبت به "صبحانه" در بين بينندگان وجود دارد.

گفتنی است این برنامه با اجرای سید احمد تحویلدار، معصومه شهلایی و اعظم جباریو به کارگردانی علی عسکری و محمد رضا پاینده مهر هر صبح تقدیم بینندگان شبکه نور می‌شود.

 

آدرس کوتاه :