جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

شرکت 1300 نفر در دوره‌های معارفی حرم حضرت معصومه(س) - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

شرکت 1300 نفر در دوره‌های معارفی حرم حضرت معصومه(س)


مسؤول فرهنگی خواهران آستان حضرت معصومه(س) از حضور بیش از حضور هزار و 300 قرآن آموز خواهر در دوره‌های معارفی آستان مقدس کریمه اهل بیت(ع) در پاییز 95 خبر داد.

مسؤول فرهنگی خواهران آستان حضرت معصومه(س) خبر داد

به نقل از پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه(س)، مریم شهبازی با اعلام این خبر اظهار کرد: دوره‌های معارفی آستان حضرت معصومه (س) در قالب ترم‌های سه ماه برنامه ریزی شده و شامل ترم‌های بهاری، تابستانی، پاییز و زمستان می‌شود که در ترم پاییزه واحد فرهنگی در سال جاری بیش از هزار و 300 معارف آموز حضور داشتند.

مسؤول واحد فرهنگی خواهران با تأکید بر اینکه بیشتر این دوره‌ها ویژه خواهران بوده است، افزود: حضور نوجوانان و گروه‌های سنی بالای هشت سال نیز در این دوره‌ها بسیار پررنگ بود.

وی دوره‌های تفسیر، احکام عمومی، احکام بانوان، فضای مجازی، تربیت فرزند، سواد رسانه، مهدویت، نهج البلاغه، تربیت فرزند را از مهم‌ترین دوره‌های معارفی واحد فرهنگی در ترم پاییز عنوان کرد.

شهبازی آیین همسرداری، سیاست‌های مادرانه و دوره‌های معارفی اخلاق را از دیگر دوره‌های واحد فرهنگی در ترم پاییز دانست و افزود: اضافه بر شبستان نجمه خاتون(س)، رواق حضرت خدیجه (س) نیز میزبان برنامه‌های معارفی روزانه و محافل سخنرانی با محوریت موضوعات مختلف دینی و فرهنگی بوده و در دو نوبت صبح و عصر پذیرای زائران و مجاوران آستان بانوی کریمه سلام الله علیها است.

آدرس کوتاه :