سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

ششمین همایش فرهنگ‌یاران مداح و مدیحه‌سرای پاسدار در قم به کار خود پایان داد‌. - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

ششمین همایش فرهنگ‌یاران مداح و مدیحه‌سرای پاسدار در قم به کار خود پایان داد‌.


ششمین همایش فرهنگ‌یاران مداح و مدیحه‌سرای پاسدار ، پس از دیدار اعضای شرکت‌کننده با آیت‌الله نوری همدانی مرجع تقلید شیعیان به کار خود پایان داد.

دومین روز ‌همایش فرهنگ‌یاران مداح و مدیحه‌سرا ، پس از دیدار اعضای شرکت کننده در این همایش با آیت‌الله نوری همدانی مرجع تقلید شیعیان به کار خود پایان داد.

این همایش دو روزه  با حضور حجت‌الاسلام طائب رئیس قرارگاه عمار، سردار حسین محبی معاون فرهنگی و تبلیغاتی سپاه پاسداران، فراهانی رئیس سازمان بسیج مداحان کشور و پاسداران مداح و مدیحه‌سرا ‌کار خود را آغاز کرد.

دومین روز از همایش فرهنگ‌یاران مداح و مدیحه‌سرا ، در مجمتع عالی شهید محلاتی کار خود را آغاز کرد که سردار سپهر معاون هماهنگ‌کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران به سخنرانی پرداخت.

سردار سپهر در این مراسم با تاکید بر لزوم مقابله با نفوذ آمریکا در منطقه اظهار داشت: دولت آمریکا تلاش می‌کند تا به نفوذ در منطقه و کشورمان بپردازد و همان گونه که مقام معظم رهبری تاکید کردند مسئولان از نفوذ آن‌ها جلوگیری کنند.

2000مداح پاسدار در سراسر کشور وجود دارد که در بیش از 200‌نفر آن‌ها در ششمین همایش فرهنگ‌یاران مداح و مدیحه‌سرا  شرکت کردند و از برنامه‌های این همایش که لزوم نشر فرهنگ حسینی در جامعه و راهکاری مقابله با نفوذ دشمن در آرمان‌های انقلاب اسلامی بود، استفاده کردند./تسنیم

آدرس کوتاه :