جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

شعار تماشاگران علیه کادر پیکان تا سکونشینی مرفاوی - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

شعار تماشاگران علیه کادر پیکان تا سکونشینی مرفاوی


تیم‌های فوتبال صبای قم و پیکان در حالی در هفته بیست و ششم لیگ بر‌تر به مصاف هم رفتند که این مسابقه با حاشیه‌هایی همچون شعار تماشاگران علیه کادر تیم پیکان و محرومیت مرفاوی همراه بود.

حواشی بازی صبا - پیکان؛

دیدار تیم‌های صبا و پیکان غروب جمعه در ورزشگاه یادگار امام(ره) قم با تساوی بدون گل پایان یافت تا دو تیم امتیازات را تقسیم کنند.

در حاشیه این بازی، صمد مرفاوی سرمربی تیم فوتبال پیکان که از نشستن بر روی نیمکت تیمش محروم بود به همراه تعدادی از عوامل و بازیکنان پیکان از جایگاه تماشاگران بازی را دنبال کرد.

مهرداد طهماسبی دروازه‌بان تیم فوتبال صبا که در تمامی دیدارهای این فصل دروازه‌بان ثابت صبای قم بوده در این بازی نیمکت نشین شد و میلاد فراهانی برای نخستین بار در لیگ بر‌تر برای صبا به میدان رفت.

پیش از آغاز مسابقه تمامی بازیکنان صبا به سمت نیمکت پیکان رفتند و با نیمکت نشینان پیکان خوش و بش کردند و در میان بازیکنان پیکان نیز سید مهدی رحمتی و حمیدرضا دیوسالار به سمت نیمکت صبا رفتند.

وزش باد شدید در ورزشگاه یادگار امام(ره) قم بازی را تحت تأثیر قرار داد.

داوود بهادری، جواد کاظمیان، مهرداد طهماسبی، آمبونو آچیله، آرام عباسی، محمد اوسانی و حمید کاظمی نیمکت نشینان صبای قم را تشکیل دادند.

روی نیمکت پیکان، سید پیام نیازمند، سیاوش اکبرپور، احمد جمشیدیان، سعید دقیقی، آرمان قاسمی، سیدامیرحسین امیری و سیدحسین کریمی حضور داشتند

حدود ۱۰۰ تماشگر تیم فوتبال صبا و ۱۵ تماشگر تیم پیکان در ورزشگاه حضور داشتند.

در دقیقه ۶۰ مسابقه وحید علی آبادی در محوطه جریمه دروازه تیم پیکان را هدف قرار داد که توپ به دست مدافع پیکان برخورد کرد اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت و همین امر سبب اعتراض شدید بازیکنان صبا به داور شد.

سید مهدی رحمتی دروازه‌بان پیکان و میلاد فراهانی ستاره‌های این بازی بودند به طوری که دروازه‌بان پیکان در ۲۰ دقیقه آغازین نیمه دوم، ۲ موقعیت تک به تک و یک شوت سنگین و خطرناک بازیکنان صبا را دفع کرد و میلاد فراهانی هم در چند نوبت ناجی تیمش شد.

اعتراض ساکت الهامی مربی پیکان به داور سبب شد داور مسابقه تذکری جدی و سخت به وی داده و او را تهدید به اخراج از کنار نیمکت پیکان کند.

عده‌ای ازهواداران تیم فوتبال صبا در بین دو نیمه و انتهای بازی علیه کادر فنی پیکان شعار دادند.

آدرس کوتاه :