رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۸

شعار مرگ بر اسرائیل پایه‌های رژیم صهیونیستی را می‌لرزاند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


فرمانده انتظامی استان قم گفت: در روز قدس همه مسلمین باید فریاد «مرگ بر اسرائیل» و «القدس لنا» سر دهند، چرا که این شعار پایه‌های رژیم صهیونیستی و حامیان آن‌ها را می‌لرزاند.

مجتبایی عنوان کرد؛

کاظم مجتبایی گفت: امام خمینی (ره) بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی بر این اساس جمعه آخر ماه مبارک رمضان را روز قدس نامگذاری کردند که همواره دفاع از مردم مظلوم فلسطین و دفاع از مظلومین در کل دنیا جاری و ساری باشد.

وی افزود: حضور یکپارچه مسلمانان در راهپیمایی روز قدس و فریادهای یک‌صدای آنها علیه اسرائیل، اثر بسیار فوق‌العاده‌ای در سطح جهان خواهد داشت.

فرمانده انتظامی استان قم با اشاره به شرایط کنونی منطقه، تأکید کرد: هیچ‌ یک از برادران و خواهران دینی نباید غافل بشوند و بدانند راهپیمایی روز قدس امسال بسیار حساس است و باید به عنوان عبادت در این مراسم شرکت کنند.

وی با بیان اینکه فایده برپایی راهپیمایی روز قدس آن است که موجب اتحاد و وحدت امت اسلام در جهان می‌شود، ادامه داد: همه مسلمین معتقدند که قبله اول آن‌ها قدس شریف بوده و برای آن ارزش بسیاری قائل هستند و همه مسلمانان بدون استثنا اعم از عرب و عجم، فلسطین را سرزمینی اسلامی می‌دانند.

مجتبایی در خاتمه اظهار کرد: پلیس قم علاوه بر شرکت در راهپیمایی عظیم روز قدس در کنار حضور پر رنگ مردم خداجو و روزه‌دار، امنیت عمومی را هم تامین خواهد کرد.

آدرس کوتاه :