رونق تولید ملی | دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۸

شناسنامه «شهیده طیبه واعظی» رونمایی شد‌ - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

شناسنامه «شهیده طیبه واعظی» رونمایی شد‌


همایش بزرگ «ستاره‌های زهرایی» با حضور جمعی از مدیران استانی برگزار و در آن از شناسنامه شهیده طیبه واعظی رونمایی‌شد.

شهیده

 همایش بزرگ ستاره‌های زهرایی به مناسبت روز بسیج جامعه زنان و سالروز شهادت مریم فرهانیان در مجتمع فرهنگی و آموزشی امامزاده سیدعلی(ع) قم برگزار شد.

در این همایش احمد امیرآبادی، نمایده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، سرهنگ حافظی جانشین سپاه علی بن ابیطالب(ع)، سرهنگ محمودآبای بازرسی سپاه علی بن ابیطالب(ع) و جمعی از مسئولان استان قم حضورداشتند.

لیلاحیدری با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران تحولی را در میان زنان و مردان به‌وجود آورد تا آنان با کمک یکدیگر از میهنشان در مقابل دشمنان دفاع کنند، اظهار داشت‌: امروز در مقابله با جنگ نرمی که دشمن علیه ایران راه انداخته است، زنان نقش ویژه و مهمی دارند.

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه علی بن ابیطالب (ع) با اشاره به اینکه امروزه قدرت ایران اثبات شده و هیچ قدرتی توانایی مبارزه با ایران را ندارد، افزود: روز بسیج جامعه زنان، روزی است که می توان دستاورد‌ها و فعالیت‌های بسیج در این عرصه را بروز داد تا بتوان جلوی هرگونه پیشروی فرهنگ غرب را گرفت.

حیدری با اشاره به اینکه فرهنگ ایثار و شهادت جایگزین باید جایگزین فرهنگ غربی شود، تاکیدکرد: در این راه نیازمند تبلیغات ویژه و گسترده هستیم.

به گزارش تسنیم، همچنین در این مراسم به زندگی‌نامه و شهادت طیبه واعظی، شهید دوران انقلاب پرداخته شد و از شناسنامه این شهید که  توسط اداره‌کل  ثبت احوال استان قم صادر شده بود رونمایی‌شد.

آدرس کوتاه :