رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۸

شهدای مدافع حرم مجاهدان حریم اهل بیت(ع) بودند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


استاندار قم با بیان اینکه در راه دفاع از اسلام هیچ تفاوتی بین شهدای ملیت های مختلف وجود ندارد گفت: شهدای مدافع حرم مجاهدان حریم اهل بیت(ع) بودند.

حجت الاسلام صالحی منش؛

حجت الاسلام والمسلمین محمد صادق صالحی منش در نخستین مراسم تجلیل و تکریم خانواده های معظم شهدای مدافع حرم اظهار کرد: شهدای مدافع حرم، مدافعان اسلام، مکتب رسول الله(ص) و امیرالمومنین علی(ع) هستند.

وی با تجلیل از جانفشانی های شهدای مدافع حرم افزود: این شهدای عزیز در مقابل ستم وظلم و جنایات صهیونیست ها و دست نشانده های آنها از اسلام و ارزشها دفاع کردند و جان خویش را در راه خدا تقدیم نمودند.

وی خاطرنشان کرد: شهدا عند ربهم یرزقون هستند و هیچ تفاوتی بین شهدای ایرانی و غیر ایرانی نیست؛ همه در راستای یک هدف و آن دفاع از اسلام و قرآن جنگیده و در برابر دشمنان اسلام ایستادند و جان خویش را فدا نموده اند.

صالحی منش با اشاره به مکر دشمنان در برابر اسلام راستین تاکید کرد: دلیل این اقدامات آنها این است که اسلام ناب محمدی (ص) مانع اهداف پلید و شوم دشمنان است.

وی با اشاره به تلاش دشمنان برای جلوگیری از پیشرفت انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: کشورهای مستکبر از تمام توان خویش در عرصه های مختلف استفاده می کنند تا جلوی پیشرفت ما را بگیرند.

استاندار قم ضمن سپاس از بنیاد شهید استان در برگزاری این مراسم گفت: ما مسوولان خادمان شهدا و خانواده معظم شهدا هستیم.

آدرس کوتاه :