جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

شهرداری قهرمان فوتسال جام رمضان نهادهای دولتی قم شد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

شهرداری قهرمان فوتسال جام رمضان نهادهای دولتی قم شد


تیم فوتسال شهرداری قم با پیروزی پرگل در مسابقه نهایی به مقام نخست و عنوان قهرمانی رقابت‌های فوتسال ادارات ارگان‌های دولتی قم دست پیدا کرد.

با رقابت 20 تیم؛

دیدار نهایی رقابت‌های فوتسال جام رمضان ادارات و ارگان‌های دولتی در قم جمعه شب بین تیم‌های شهرداری و شرکت توزیع نیروی برق قم برگزار شد که در پایان دیداری جذاب و تماشایی این تیم فوتسال شهرداری قم بود که با کسب برتری مقابل تیم توزیع نیروی برق قم به مقام قهرمانی رسید.

مسابقه نهایی رقابت‌های امسال در سالن مجموعه فرهنگی ورزشی شهدای شهرداری قم و در حضور مسئولین شهرداری کلانشهر قم، مسئولان استان قم و تماشاگران مشتاق فوتسال برگزار شد که با برتری تیم شهرداری قم و قهرمانی این تیم همراه بود، ضمن اینکه تیم توزیع نیروی برق قم که سال 1392 در همین جام با شکست شهرداری قهرمان شده بود، این‌بار در جایگاه دوم قرار گرفت.

بر اساس برنامه‌ریزی مسئولین برگزاری رقابت‌های فوتسال جام رمضان ادارات و ارگان‌های دولتی در قم، امسال مجموعا 20 تیم در این بازی‌ها شرکت کرده بودند که دیدارهای خود در مرحله مقدماتی را در چهار گروه برگزار کردند تا تکلیف صعود کننده‌ها مشخص شود.

بعد از انجام بازی‌های مقدماتی و همچنین سپری کردن دیدارهای مراحل حذفی، سرانجام تیم‌های فوتسال شهرداری قم (الف)، توزیع نیروی برق قم، شهرداری قم (ب) و دانشکده شهید محلاتی سپاه قم از جمله مدعیان حاضر در مرحله نیمه نهایی بودند که سرانجام از بین چهار تیم حاضر در این مرحله تیم‌های فوتسال شهرداری و شرکت توزیع نیروی برق قم به مسابقه فینال راه یافتند.

در دیدار نهایی که بازی جذاب و تماشایی نیز از آب در آمد، تیم‌های فوتسال شرکت توزیع نیروی برق و شهرداری قم به مصاف یکدیگر رفتند و در دو نیمه 20 دقیقه‌ای برای کسب عنوان قهرمانی این دوره از بازی‌ها با یکدیگر به رقابت پرداختند و سرانجام این تیم شهرداری قم  بود که با یک نتیجه پرگل از سد حریف خود عبور کرد و قهرمان شد.

مسابقه پایانی از جذابیت‌های بسیار بالایی برخوردار بود زیرا این تیم توزیع نیروی برق قم بود که در نیمه نخست ابتدا با دو گل از میزبان خود یعنی شهرداری قم جلو افتاد اما نتوانست برتری خود را حفظ کند و در ادامه پنج بار متوالی از حریف گل خورد تا بازی را با حساب 5 بر 2 واگذار کند.

همچنین برای تعیین سومین تیم این مسابقات، پیش از مسابقه فینال، دیدار رده‌بندی برگزار شد که در پایان این دیدار تیم دانشکده شهید محلاتی سپاه قم توانست حریف خود تیم شهرداری (ب) قم را شکست داده و عنوان سومی این دوره از رقابت‌های فوتسال جام رمضان ادارات و نهادهای دولتی قم را به خود اختصاص دهد.

در پایان هفدهمین دوره مسابقات فوتسال جام رمضان ادارات و ارگان‌های دولتی استان قم که در ساعات بعد از افطار در سالن شهدای شهرداری قم برگزار شد تیم فوتسال درمانگاه بقیةالله قم جام ویژه اخلاق این دوره از بازی‌ها را به خود اختصاص داد.

آدرس کوتاه :