جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

شوراها باید در چارچوب قانون به مردم خدمت کنند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

شوراها باید در چارچوب قانون به مردم خدمت کنند


رییس شورای اسلامی شهر قم گفت: اعضای شوراهای شهر و روستا باید به قانون اشراف داشته و باید درچارچوب قانون خدمت به مردم را انجام دهند.

بیاتی عنوان کرد؛

ولی الله بیاتی در همایش بزرگداشت روز ملی شوراها در تالار معصومیه استانداری قم ابراز داشت: تعامل خوبی برای خدمت به مردم در بین شورای شهر قم با نهادهای زیربط هم چون فرمانداری و سایر دستگاه ها وجود دارد و این در حالی است که وظیفه سنگینی بر دوش نمایندگان مردم در شوراها گذاشته شده است.

وی گفت: همدلی و همزبانی بین دولت و ملت شعاری مهم است که با رفتار و حرکات ما می تواند تحقق یابد و خدمت به مردم بالاترین و بزرگترین عبادت برای اعضای شوراها برشمرده می شود.

وی افزود: جایگاه شورای اسلامی شهر و روستاها در قانون اساسی بسیار بالا است و این در حالی است که شوراها باید بر قانون اشراف داشته و به مردم خدمت کنند.

بیاتی ابراز داشت: اعضای شوراهای اسلامی در قم باید از بهترین افراد جامعه باشند و بسیاری از مشکلاتی که در شوراهای سایر نقاط کشور وجود دارد در شوراهای استان قم وجود ندارد.

وی افزود: امروز جنگ نرم دشمن در برابر ما است و ایجاد گروه هایی چون داعش اقدامی علیه جمهوری اسلامی است این در حالی است که دشمنان نتوانستند به اهداف خود دست یابند و نظام اسلامی هر روز برای استکبار خطر می آفریند.

وی با اشاره به این که نمایندگان شوراها باید با خدمت به مردم همدلی و همزبانی را محقق کنند گفت: با اختلاف انگیزی به جایی دست نخواهیم یافت هر چه همدل و هماهنگ باشیم خروجی کار ما که همان خدمت به مردم است محقق خواهد شد.

همایش بزرگداشت روز ملی شوراها با حضور اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستای قم برگزار و شرکت کنندگان در آن با آخرین دستاوردهای فعالیت شوراها آشنا شدند.

آدرس کوتاه :