جهش تولید | دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۹

شورای عالی هنر قم به ساماندهی فعالیت‌های هنری در استان می‌پردازد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

شورای عالی هنر قم به ساماندهی فعالیت‌های هنری در استان می‌پردازد


مدیر‌کل فرهنگ و ارشاد استان قم با اشاره به اینکه شورای عالی هنر در قم دومین شورا در کشور است، گفت: شورای عالی هنر به ساماندهی فعالیت‌های هنری در قم می‌پردازد.

مدیرکل ارشاد استان قم:

حجت‌الاسلام عباس دانشی در نشست شورای عالی هنر استان قم که در تالار امام جواد (ع) استانداری قم برگزار شد، با اشاره به سابقه تشکیل شورای عالی هنر، اظهار داشت: این شورا در دوران فعالیت استاندار سابق قم تشکیل شده تا مسائل هنری استان قم را پیگیری کند.

مدیر‌کل فرهنگ و ارشاد استان قم با بیان اینکه به‌دنبال تصویب اساسنامه برای شورای عالی هنر استان قم هستیم، افزود: این شورا برای دومین‌بار درکشور در استان قم ایجاد شده است که می‌تواند در پیشبرد اهداف هنری استان قم بسیار کمک کننده باشد.

وی با تاکید بر اینکه این شورا باید در کنار شورای دیگر استان حرکت کند که بتواند حرکت موثری داشته باشد، خاطرنشان کرد: ظرفیت‌های هنری استان قم در بسیار زیاد است که باید توسط چنین شوراهایی از آن استفاده شده تا نتیجه مطلوب برسیم.

دانشی با اشاره به تاکید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بر بحث فرهنگ و هنر در استان قم، تصریح کرد: در این شورا افراد بر جسته‌ای در بخش هنر استان قم فعالیت دارند که چنین شورایی می‌تواند به فعالیت‌های این گروه انسجام دهد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم با بیان اینکه حضور مستمر مسئولان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نشان از اهمیت استان قم است، افزود: این شورا می‌تواند فعالیت‌های هنری را ساماندهی کرده و در زمینه فرهنگ و ارشاد اسلامی هم تاثیر گذار باشد/تسنیم.   

آدرس کوتاه :