رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۸

شورای عمومی ورزش همگانی قم برگزار شد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


نخستین جلسه رسمی شورای عمومی ورزش همگانی قم با حضور مدیر کل دفتر توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان و به ریاست استاندار قم برگزار شد.

 نخستین جلسه رسمی شورای عمومی ورزش همگانی قم برگزار شد و نمایندگان دستگاه‌های مختلف استانی به بیان دیدگاه‌های خود در مورد طرح توسعه ورزش همگانی پرداختند.

در این نشست که به ریاست سید مهدی صادقی استاندار قم و با حضور محمدرضا اسد مدیر کل دفتر توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان برگزار شد برنامه ارائه شده از سوی اداره کل ورزش و جوانان در مورد ورزش همگانی مورد بحث قرار گرفت.

روح الله رمضانی معاون اداره کل ورزش و جوانان در غیاب حسن عابدی مدیر کل ورزش و جوانان، درباره اجرای این طرح توضیحاتی ارائه کرد و اجرای آن را نیازمند هم افزایی دستگاه‌های استانی دانست.

محمدرضا اسد مدیر کل دفتر توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان نیز در سخنانی با بیان مشکلات جسمانی و روحی مردم در اثر کمبود تحرک و اقبال عمومی به ورزش، درصد مشارکت مردم در ورزش همگانی و فعالیت‌های تفریحی را نامناسب ارزیابی کرد.

سید مهدی صادقی استاندار قم نیز با بیان اینکه باید کارگروهی برای کار‌شناسی جزئیان این طرح تشکیل شود گفت: نیاز جامعه امروز به ورزش همگانی نیازی ضروری است و ورزش همگانی باید در برنامه عمومی مردم قرار گیرد./تسنیم

آدرس کوتاه :