جهش تولید | چهارشنبه، ۱۲ آذر ۱۳۹۹

شکست صبا برابر استقلال در لیگ برتر فوتباال - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

شکست صبا برابر استقلال در لیگ برتر فوتباال


دیدار تیم های صبای قم و استقلال تهران از چارچوب هفته بیست و هشتم مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور با پیروزی استقلالی ها همراه بود تا این تیم هم چنان در جمع مدعیان کسب سهمیه آسیایی امیدوار باقی بماند.

در هفته بیست و هشتم؛

در پایان این دیدار که از ساعت 18 عصر روز جمعه در ورزشگاه یادگار امام (ره) قم آغاز شده بود تیم استقلال با نتیجه دو بر یک بر صبای قم غلبه کرد.

نیمه اول این دیدار با بازی حساب شده و هجومی تیم استقلال همراه بود و این تیم در 30 دقیقه ابتدایی بازی بارها دروازه صبا را تهدید کرد و یک بار نیز صاحب گل شد.

در دقیقه نهم این دیدار شوت سرکش جاسم کرار از پشت محوطه جریمه باعث به ثمر رسیدن گل اول تیم استقلال تهران شد.

ضربه ایستگاهی امید ابراهیمی نیز در دقیقه 26 در حالی از پشت محوطه جریمه صبای قم نواخته شد که توپ با فاصله بسیار کمی از کنار تیرک عمودی صبا به اوت رفت.

در 15 دقیقه پایانی نیمه اول، بازی روند آرام تری گرفت و صبای قم فرصت هجوم به دروازه تیم استقلال را بیش از پیش پیدا کرد.

نیمه دوم این بازی نیز با بازی منطقی و حساب شده تیم استقلال آغاز شد و این تیم پس از خلق چند موقعیت در دقایق ابتدایی این نیمه، در دقیقه 57 به گل دوم خود دست یافت.

در دقیقه 57 رضا عنایتی با میلاد فراهانی دروازه بان صبای قم تک به تک شد که توپ عنایتی توسط فراهانی دفع شد اما توپ برگشتی به سجاد شهباز زاده رسید و این بازیکن گل دوم استقلال را به ثمر رساند.

صبای قم پس از این گل سراسر حمله شد و در دقیقه 76 موفق به جبران یکی از گل های خورده شد، پاس توی عمق ابوالفضل ابراهیمی به حسین بادامکی رسید و این بازیکن با یک ضربه حساب شده از داخل محوطه جریمه دروازه استقلال را گشود.

تیم صبا را در این مسابقه میلاد فراهانی، مسعود حق جو، روزبه چشمی، هادی شکوری، غلام حسین بادامکی،ایوب کلانتری( از دقیقه 84 محمد اوسانی)، محمد امین آرام طبع، وحید علی آبادی(از دقیقه 53 جواد کاظمیان)، حسین کوشکی، فرشید باقری( از دقیقه 66 محسن کرمی) و ابوالفضل ابراهیمی به مربیگری مهدی تارتار همراهی کردند.

همچنین برای تیم استقلال تهران محسن فروزان، خسرو حیدری، امیرحسین صادقی، امید ابراهیمی، سجاد شهباز زاده، کرار جاسم( از دقیقه 87 محمد رضا خرسند نیا)، هرایر مگوئیان، هاشم بیک زاده، سید محسن کریمی( از دقیقه 79 آرش برهانی)، میلاد فخرالدین و غلامرضا عنایتی به مربیگری امیر قلعه نویی به میدان رفتند.

این مسابقه به قضاوت یدالله جهانبازی با کمک های محمد رضا منصوری به عنوان کمک داور اول و هادی طوسی به عنوان کمک داور دوم برگزار شد و در آن حسین کوشکی از صبای قم کارت زرد گرفت.

نزدیک به شش هزار نفر تماشاگر از این دیدار در ورزشگاه یادگار امام راحل قم دیدن کردند.

فرج الله یثربی به عنوان نماینده فدراسیون و جواد تقی پور به عنوان ناظر داوری در این دیدار حضور یافته بودند.

صبای قم در هفته بیست و نهم باید در تهران به مصاف تیم نفت برود و استقلال نیز در تهران پذیرای تراکتور سازی تبریز است.

آدرس کوتاه :