جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

صبای قم امروز به دیدار خیبر خرم‌آباد می‌رود - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

صبای قم امروز به دیدار خیبر خرم‌آباد می‌رود


سرپرست تیم فوتبال صبای قم با بیان اینکه بازیکنان اصلی صبا امروز ریکاوری می‌کنند، گفت: صبای قم امروز به دیدار خیبر خرم‌آباد می‌رود.

در دیداری تدارکاتی؛

علی حیات پور اظهار داشت: بازیکنان تیم فوتبال صبای قم پس از بازی با تیم استقلال اهواز امروز استراحت می‌کنند و به دستور علی دایی، امروز به ریکاوری می‌پردازند.

وی افزود: بر اساس برنامه تعیین‌شده، تیم فوتبال صبای قم امروز در تهران به دیدار تیم دسته دومی خیبر خرم‌آباد می‌رود و بازیکنانی که در بازی روز گذشته برابر استقلال اهواز به میدان نرفتند در این مسابقه شرکت می‌کنند.

سرپرست تیم فوتبال صبای قم گفت: این مسابقه از ساعت 18 امروز در مجموعه ورزشی خیریه عمل تهران برگزار می‌شود و تمرینات معمول تیم صبای قم نیز با حضور تمامی نفرات از فردا در تهران پیگیری می‌شود.

حیات پور بیان کرد: تمرینات صبا روز یکشنبه 11 مرداد تعطیل می‌شود اما این تمرینات از روز دوشنبه برای دیدار هفته دوم لیگ برتر فوتبال برابر نفت تهران از سر گرفته می‌شود.

وی عنوان کرد: امیدواریم بتوانیم به‌تدریج به شرایط ایده آل برسیم و کادر فنی نسبت به آینده تیم خوشبین هستند و تلاش مجموعه صبا بر این است که صبا جایگاه شایسته‌ای در جدول داشته باشد.

سرپرست تیم فوتبال صبای قم تصریح کرد: صبا برای موفقیت نیاز به حمایت مردم و هواداران دارد و همان‌طور که دایی در نشست خبری پس از بازی با استقلال اهواز عنوان کرد امیدواریم مردم قم از صبا حمایت کنند.

آدرس کوتاه :