جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

صبای قم با 2 گل از سد گل‌گهر سیرجان عبور کرد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

صبای قم با 2 گل از سد گل‌گهر سیرجان عبور کرد


تیم فوتبال صبای قم در دومین دیدار تدارکاتی خود موفق به شکست تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان شد.

در جزیره کیش؛

شاگردان مهدی تارتار که باید 13 روز دیگر در چارچوب رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور به مصاف تیم فوتبال پدیده مشهد بروند یک بار دیگر در مسابقه‌ای تدارکاتی به میدان رفتند تا توانمندی و آمادگی خود را محک بزنند.
فوتبالیست‌های صبای قم که از سوم دی ماه به صورت متوالی تمرین می‌کنند اکنون در اوج آمادگی هستند تا به روند رو به رشد و نتایج خوب خود در چهاردهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور ادامه بدهند و حتی سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را کسب کنند.
صبای قم که از روز پنجشنبه 25 دی‌ماه در اردوی آماده‌سازی جزیره کیش تمرینات خود را انجام می‌دهند، با صلاحدید کادر فنی خود دو مسابقه تدارکاتی پیش‌بینی کرده بود و بعد از اینکه بازی نخست با تیم مس کرمان به دلایل نامعلوم نیمه‌تمام ماند، در دومین بازی خود با دو گل موفق به شکست تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان شد.
در این دیدار که در زمین چمن مجموعه ورزشی المپیک کیش برگزار شد فوتبالیست‌های صبای قم بازی خوب و قابل قبولی را به نمایش گذاشتند و توانستند انتظارات کادر فنی خود را به خوبی برآورده کرده و تیم دسته اولی گل‌گهر سیرجان را شکست بدهند.
مسابقه صبای قم و گل‌گهر سیرجان در تمام 90 دقیقه خود جذاب و تماشایی بود و بازیکنان صبای قم در این مسابقه هم کارهای دفاعی را به خوبی انجام دادند و نیز توانستند در در زمینه حمله عملکرد خوبی داشته و دو بار دروازه تیم حریف را باز کنند.
صبای قم در این دیدار برای اینکه به برتری دست پیدا کند، بازی هجومی به نمایش گذاشت و در همان نیمه نخست توانست با گلزنی یک هافبک بازی‌ساز و یک مدافع با تجربه و بلند قامت به گل دست پیدا کرده و به این ترتیب با برتری دو بر صفر میدان را ترک کند.
بازیکنان با تجربه صبای قم در کنار جوان‌های زیرپوشش هدایت مهدی تارتار جوان و با دانش عملکرد خوب و قابل قبولی داشتند و جوانان با تجربه‌ها گلزنی کردند و توانستند در روز خوب صبا زمینه پیروزی این تیم را فراهم کنند.
مسابقه صبای قم و گل‌گهر سیرجان در حالی با برتری دو بر صفر صبا به پایان رسید که غلامحسین بادامکی و هادی شکوری موفق به گلزنی شدند تا صبا در این دیدار به پیروزی رسیده و آمادگی خود را برای کسب نتایج بهتر در دور برگشت لیگ برتر نشان بدهد.
نماینده فوتبال استان قم در دومین روز بهمن ماه به اردوی آماده‌سازی خود در جزیره کیش پایان می‌دهند و بعد از دو روز استراحت یک بار دیگر برنامه‌های تمرینی خود را در زمین چمن مجموعه ورزشی هلال‌احمر قم پیگیری می‌کنند تا 6 بهمن با پاس همدان در قم یک دیدار دوستانه داشته باشند و روز 13 بهمن ماه در هفته هجدهم لیگ برتر در قم میزبان پدیده مشهد باشند.

آدرس کوتاه :